Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
BROTHER PR1050 X Hafciarka komputerowa dla firm 10-igłowa maszyna hafciarska - Hafciarki komputerowe dla firm, przemysłowe maszyny do haftu, hafciarka BERNINA, HAPPY, BROTHER - Hafciarki domowe, hafciarki przemysłowe, Bernina, Happy, Brother
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

BROTHER PR1050 X Hafciarka komputerowa dla firm 10-igłowa maszyna hafciarska

BROTHER PR1050 X Hafciarka komputerowa dla firm 10-igłowa maszyna hafciarska

twoja cena:


cena regularna:PRZESYŁKA:


Dostępność: Na Zamówienie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: BROTHER


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

BROTHER PR1050 X Hafciarka komputerowa dla firm 10-igłowa maszyna hafciarska


https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
Maszyna do haftu - BROTHER PR-1000
 

10-igłowa, profesjonalna i zaawansowana hafciarka komputerowa o ogromnych możliwościach i niesamowicie przyjemnej, intuicyjnej obsłudze !

BROTHER PR-1050X


10-igłowa hafciarka komputerowa !
Profesjonalna i uniwersalna !

Pole haftu: 36×20 cm !
Pole haftu na czapkach: 36×6 cm
Prędkość haftu do 1 000 wkłuć na minutę !
Automatyczne cięcie nici !
Duży, dotykowy ekran HD !
Łatwe nawlekanie !
Pozycjonowanie haftu za pomocą wbudowanej kamery !


Funkcje i możliwości hafciarki BROTHER PR-1050 X

 • 10 igieł = 10 kolorów nici nawleczonych jednocześnie

 • przemysłowa prędkość haftowania 1050 X ściegów na minutę

 • maksymalne pole haftu 36 x 20 cm

 • możliwość haftu na czapkach bejsbolowych

 • możliwość haftu na butach

 • możliwość zastosowania tamborków okrągłych

 • możliwość zastosowania tamborka sprężynowego

 • wąskie, cylindryczne wolne ramie

 • kolorowy, dotykowy ekran o rozdzielczości HD

 • wbudowane 28 krojów alfabetu

 • wbudowane 110 wzorów haftu

 • podwójny system definiowania kolorów haftu (system numeryczny lub system Brothera oparty na użyciu kolorowych diod do podświetlenia szpul nici

 • wbudowana kamera ułatwiająca precyzyjne pozycjonowanie haftu na tamborku

 • możliwość bezpośredniego podłączenia do PC poprzez USB

 • port USB do haftu z PenDrive USB

 • możliwość podłączenia myszki poprzez port USB

 • możliwość edycji haftu z poziomu panelu sterującego

 • automatyczne tworzenie ramek

 • wbudowana pamięć wewnętrzna

 • funkcja naprawiania haftów po zerwaniu nici

 • wbudowany nawlekacz igieł

 • łatwe nawlekanie

 • wbudowane nożyczki – automatyczne obcinanie nici

 • maszyna posiada wbudowane w pamięci filmy instruktażowe


Chcesz zapoznać się z szerszym opisem hafciarki - kliknij
Hafciarka BROTHER PR1050 X


 

Hafciarka komputerowa BROTHER PR-1000


BROTHER PR 1050 X jest niesamowicie prostą w obsłudze, wydajną i przyjazną hafciarką komputerową. Maszyna do haftu BROTHER PR 1050 X jest idealna zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie haftu komputerowego jak i wszystkich, którzy specjalizują się w zaawansowanych haftach. BROTHER PR-1050 X łączy cechy przemysłowej wydajności z przyjemnością i wygodą. Dzięki unikalnemu systemowi filmowania pola haftu poprzez specjalną kamerę wykonywanie precyzyjnych wzorów jest bardzo proste i pozbawione niechcianych błędów. Hafciarka może być wykorzystywana zarówno w ramach profesjonalnych usług jak również produkcji i rzemiosła. Seria hafciarek BROTHER PR jest specjalnie dedykowana początkującym użytkownikom w sektorze small biznesu, a także małych firm rodzinnych lub jednoosobowym działalnością gospodarczym. Produkcja niskonakładowa, personalizacja gotowej odzieży, wykonywanie drobnych usług hafciarskich wymaga specyficznego oprzyrządowania i zupełnie innego systemu pracy przy maszynie niż w przypadku wysokonakładowych zleceń. Hafciarki BROTHER z serii PR (PR-655 X oraz PR-1050 X) idealnie odpowiadają na te potrzeby i idealnie wpasowują się w segment tego typu produkcji. Teraz precyzyjne i piękne hafty stały się nadzwyczaj proste!

BROTHER PR 1000 - Komputerowa profesjonalna hafciarka 10-igłowa


 

Zobacz co potrafi hafciarka komputerowa BROTHER PR 1050 X

 

Ekran sterujący hafciarki BROTHER PR-1000

Hafciarka jest obsługiwana za pomocą dużego, kolorowego ekranu o wymiarach 4.4″ x 7.3″. Ten dotykowy ekran o rozdzielczości HD pozwala na bardzo łatwą obsługę hafciarki. Za jego pomocą możemy zarówno wybrać wzór haftu, który chcemy wykonać jak również zmienić jego ustawienia oraz uzyskać wszelkie niezbędne informacje (czas haftu, liczba kolorów itp.). Ekran hafciarki został zaprojektowany w taki sposób, aby można było poruszać się po nim intuicyjnie. Kolorowe obrazki podpowiadają, jaką funkcję wybierzemy, dotykając poszczególnych symboli. W pamięci hafciarki znajdziemy miedzy innymi 28 krojów pisma, w tym także duże, monogramy kwiatowe oraz ramki, które można wykonać kilkunastoma różnymi ściegami.

   

Hafciarka komputerowa BROTHER PR1050 X została wyposażona w bardzo duże pole haftu: 36mm x 20cm. Umożliwia to haft nawet ogromnych projektów. Haftować możemy obrusy, serwety, pościel, a także żakiety i koszule oraz małe ubranka dziecięce lub skarpetki. Hafciarka posiada także możliwość haftu na czapkach, el. cylindrycznych oraz na butach !

BROTHER PR 1000 - Komputerowa hafciarka dla firm
   
BROTHER PR 1000 - Profesjonalna hafciarka komputerowa, 10-igłowa

Hafciarka została wyposażona w 10 igieł. Kolorowy haft wykonywany jest automatycznie i w  jednym cyklu. Hafciarka automatycznie zmienia  Obcinanie nici zarówno górnej jak i dolnej, pozwala znacznie skrócić czas potrzebny do zakończenia haftu.

   

Kamera pozycjonująca wbudowana w hafciarkę pozawala z łatwością ustawić haft w miejscu, gdzie planujemy go wyhaftować. Pozycjonowanie haftu jeszcze nigdy nie było tak szybkie i przyjemne.

BROTHER PR 1000 - Kamera pozycjonująca
   
BROTHER PR 1000 - Czcionki alfabetu

28 wbudowanych czcionek oraz 110 haftów sprawiają, że mamy możliwość natychmiastowego rozpoczęcia naszej pracy oraz tworzenia napisów bezpośrednio z poziomu hafciarki bez konieczności używania komputera z programem do projektowania haftów.

   

Elastyczny system nawlekania sprawia, że nawlekanie hafciarki jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Łatwy system nawlekania oraz zabezpieczenia przez plątaniem nici, zapewnia równy i gładki ścieg w hafcie.

BRTOHER PR 1000 - łatwe nawlekanie
   
BRTOHER PR-1000 - Podświetlany stojak LED

Specjalny system BROTHER ułatwiający programowanie haftu i przyporządkowanie odpowiedniego kolory nici to prawdziwa innowacja. Stojak na nici posiada wbudowane oświetlenie LED, które sygnalizuje zarówno zerwaną nić jak również pokazuje który kolor w hafcie jest przypisany danej szpulce. Łatwo zlokalizujesz zerwaną nić. Dowiesz się, którą nić należy wymienić. Zobaczysz pozycję, każdego używanego koloru.

   

Dotykowy ekran sterujący HD jest doskonale widoczny pod każdym kątem. Jego jasność i kontrast sprawiają, że podgląd haftu jest wręcz idealny.

BROTHER PR-1000 - Kolorowy, ogromny ekran HD
   
BROTHER PR-1000 - Sterowanie kilkoma hafciarkami

Haft może być wysyłany do wielu maszyn w różnych formatach z poziomu jednego komputera. Można równie ustawić kolejkę zadań ze zmienionym elementem (np. imieniem). Idealna funkcja do haftowania koszulek klubowych.

   

 

Opcjonalny stół/blat podpierający tamborek sprawdza się przy dużych projektach. Podczas haftu na cięższych elementach, warto podeprzeć tamborek specjalnym stolikiem. Pozwoli to uzyskać lepszą jakość haftu.

BROTHER PR-1000 - Stolik-blat podtrzymujący tamborek
   
BROTHER PR1000 - Oświetlenie LED

Wbudowane, jasne oświetlenie LED, daje wyraźny podgląd pola haftu. Idealnie oświetlone pole pracy daje nam możliwość precyzyjnego podglądu naszego haftu.

   

Cylindryczne, wolne ramię hafciarki umożliwia pracę na czapkach rękawach, nogawkach, skarpetkach, wąskiej odzieży dziecięcej i innych małych elementach.

Hafciarka BROTHER PR1000 - Wolne ramie
   
BROTHER PR1000 - Edycja haftów

Narzędzia edycji haftu pozwalają justyfikować napisy, obracać haft co 1 stopień, zmieniać wielkość haftu, łączyć hafty a także dodawać napisy do haftu. Wszystko to dostępne z poziomu dotykowego ekranu hafciarki.

   

Automatyczne nawlekanie igieł jest niesamowicie przydatne i sprawia, że nasza praca z hafciarką jest jeszcze bardziej przyjemna. Wystarczy wcisnąć przycisk nawlekania igły a automat przeciągnie nić przez oczko. To naprawdę łatwe.

BROTHER PR1000 - Nalwekacz igieł
   
Hafciarka komputerowa BROTHER PR1000 - Ekran haftu

Ekran PR-1050 X podpowiada za jaki czas nastąpi zmiana koloru nici. Pozwala to na zaplanowanie czasu i ułatwia bardziej wydajne haftowanie.

   

Hafciarka BROTHER PR1050 X posiada możliwość regulacji prędkości haftu od 400 do 1050 X ściegów na minutę. Każda z igieł może mieć ustawioną inną prędkość pracy, jest to przydatne zwłaszcza podczas prac nićmi metalicznymi lub innymi specjalistycznymi.

BROTHER PR 1000 - Regulacja prędkości haftu
   
Hafciarka komputerowa BROTHER PR1000 - Pełna kontrola nad haftem

Najbardziej zaawansowana kontrola nad haftem ! +/- 1050 X ściegów w przód lub w tył w połączeniu z kontrolą poprzez wbudowaną kamerę, pozwala z łatwością dokończyć przerwany haft.

   

Hafciarka BROTHER PR-1050 X może korzystać z oryginalnego formatu haftu BROTHER (PES) lub z formatu wielu hafciarek przemysłowych (DST).

BROTHER PR1000 - System plików
   
Maszyna do haftu BROTHER PR1000 - Tworzenie aplikacji/naszywek.

Automatyczne tworzenie aplikacji z poziomu hafciarki do prawdziwy HIT! Wbudowany system projektowania aplikacji, pozwala z łatwością tworzyć naszywki lub odznaki.

   

Automatyczne haftowanie w jednym kolorze także jest możliwe za pomocą jednego „kliknięcia” Kolorowe hafty można z łatwością zredukować do jednego koloru.

Maszyna hafciarska BROTHER PR1000 - Redukcja kolorów haftu
   
Maszyna hafciarska BROTHER PR1000 - Ekran podczas haftu

Hafciarka podaje ilość ściegów wykonanych i tych które pozostały do wykonania, a także czas potrzebny do zakończenia danego elementu lub haftu.

   
Wyposażenie standardowe i opcjonalne

Hafciarka BROTHER PR 1050 X została wyposażona w 4 standardowe tamborki:

 • Bardzo duży 360 x 200 mm

 • Duży 180 x 130 mm

 • Średni 100 x 100 mm

 • Mały 60 x 40 mm

BROTHER PR1000 - Tamborki standardowe
   
Hafciarka komputerowa BROTHER PR 1000 - Tamborek JUMBO 36x36cm

Opcjonalny tamborek Jumbo 36 x 36 cm pozwala na łatwe łączenie wzorów. Wykonaj pierwszą połowę haftu a następnie obróć tamborek o 180 stopni. Kamera pozwoli z łatwością połączyć elementy haftu.

   

Ramka sprężynowa 30 cm x 10 cm to idealna przystawka do haftowania na wyrobach gotowych: skóry, kieszenie, kurtki, plecaki, torby sportowe, walizki itp.

Hafciarka BROTHER PR1000 - Rama sprężynowa 30x10 cm
   
BROTHER PR1000 - Rama do Quiltingu 20x20cm

Dostępna jest również rama do Quiltingu – Quilt Frame 20 x 20 cm.

 

   

Zestaw do haftowania czapek składa się z trzech elementów: Uchwytu mocowanego na maszynie, tamborka do upinania czapek oraz korpus do tamborkowania. Zestaw służy do łatwego i bardzo sprawnego haftowania czapek na niespotykanie dużym polu haftu 36 x 6 cm.

Zestaw do haftowania czapek - Hafciarka BROTHER PR 1000
   
Hafciarka BROTHER PR 1000 - Zestaw okrągłych tamborków

Opcjonalny zestaw tamborków okrągłych zawiera 3 tamborki:

 1. Mały 10 cm

 2. Średni 13 cm

 3. Duży 16 cm

   

Zestaw tamborków cylindrycznych pozwala na haft na el. zszytych takich jak rękawy, nogawki, wąska odzież dziecięca. Wyhaftuj na elementach cylindrycznych bez konieczności rozpruwania elementu. Pole haftu to 9 cm szerokości x 8 cm wysokości.

BROTHER PR 1000 - Zestaw do haftowania na el. cylindrycznych
   
BROTHER PR 1000 - Tamborek do haftu na butach

Maszynę do haftu BROTHER PR 1050 X można wyposażyć także w specjalny tamborek do haftu na butach. Łatwo i szybko zamontujemy but w tamborku, a następnie wykonamy piękny, ozdobny haft.

   
BROTHER PR-1000 - Tamborki sprężynowe

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia maszyn do haftu BROTHER PR 1050 X w specjalny system sprężynowych tamborków. Tamborki sprężynowe umożliwiają haftowanie gdy w żaden sposób nie możemy upiąć materiału w standardowym tamborku. Dzieje się tak ze względu na rodzaj materiału na jakim haftujemy, bądź ze względu na trudne umiejscowienie naszego wzoru haftu. Ramka sprężynowa umożliwia lub ułatwia haftowanie na skórze i materiałach skóropodobnych, na ortalionie, filcu, wykładzinach. Ze względu na trudną lokalizację haftu, ramka sprężynowa pozwala na łatwe haftowanie na kołnierzyku koszuli, stójce, haftu na patce, haftu na gotowej kieszonce czy też w w pobliżu zamka błyskawicznego. Ramka sprężynowa pozwala także na bardzo łatwe upinanie toreb i plecaków. Tamborki sprężynowe występują w różnych rozmiarach i kształtach.

   
Podłączanie do komputera
BROTHER PR-1000 - Porty USB Hafciarka komputerowa BROTHER PR-1050 X posiada trzy czytniki wzorów:

 

1. PenDrive USB

2. Port USB do połączenia przewodowego z komputerem

3. Dodatkowy port USB z możliwością podpięcia myszy komputerowej

Hafciarka umożliwia wyhaftowanie wzorów zapisanych w formacie *.pes (BROTHER) jak również w uniwersalnym formacie *.dst

   

Dzięki wykorzystaniu portu USB, mamy możliwość bezpośredniego połączenia hafciarki z komputerem. Pozwala to na szybie przesyłanie wzorów do pamięci hafciarki.

Hafciarka ROTHER PR1000 - Port USB
   
BROTHER PR1000 - Praca hafciarek BROTHER W sieci

Możliwość sterowania nawet 4 maszynami z jednego komputera. Z nowym programem PED-Next, istnieje możliwość połączenia nawet 4 maszyn (PR-655 lub PR-1050 X) w sieć komputerową. Pozwoli to znacząco podnieść wydajność procesu haftowania.

   
Przykłady zastosowania maszyny do haftu BROTHER PR-1050 X

Hafciarka BROTHER PR 1050 X to w pełni profesjonalna i w 100% uniwersalna hafciarka. Poradzi sobie z powodzeniem zarówno w małej jednoosobowej firmie jak i w zakładzie produkcyjno-usługowym. Polecana także do agencji reklamowych jako uzupełnienie oferty o haft komputerowy. Hafciarka dzięki łatwości obsługi polecana jest każdemu bez względu na jego stopień zaawansowania w obsłudze hafciarek i maszyn do szycia.

BROTHER PR1000 - profesjonalna hafciarka komputerowa

   
BROTHER PR 1000 - Inspiracje i przykłady zastosowania hafciarki
   
BROTHER PR 1000 - Inspiracje i przykłady zastosowania hafciarki BROTHER PR 1000 - Inspiracje i przykłady zastosowania hafciarki
   
30 BROTHER PR 1000 - Inspiracje i przykłady zastosowania hafciarki
   
BROTHER PR 1000 - Inspiracje i przykłady zastosowania hafciarki
   

Jak widać hafciarka BROTHER PR 1050 X jest w 100% uniwersalna i każdy z użytkowników z pewnością będzie mógł dopasować hafciarkę do swoich potrzeb. Uniwersalność i niesamowita łatwość obsługi sprawiają, że hafciarka jest polecana każdemu użytkownikowi bez względu na jego doświadczenie z haftem i hafciarkami. Idealna hafciarka dla agencji reklamowych i punktów usługowych, a także dla zakładów produkcyjnych i rzemieślniczych.

BROTHER PR 1000 - Super hafciarka do profesjonalnego użytku


Maszyna do haftu BROTHER PR-1050 X pomimo swoich ogromnych możliwości
ma bardzo kompaktowe wymiary.

Hafciarka ma wymiary 82,5 cm x 75,5 cm x 104,9 cm

Waga hafciarki wynosi około 63 kg


Zobacz filmy prezentujące hafciarkę komputerowa
BROTHER PR1050 X

BROTHER PR-1000 - Fimy prezentujące hafciarkę

Zobacz maszyny do haftu BROTHER PR 1050 X w akcji !


Chcesz zapoznać się z szerszym opisem hafciarki - kliknij:
Hafciarka BROTHER PR1050 X


Inni Klienci kupowali również

Program do haftowania BROTHER PE-Design NEXT
- zamiana grafiki na haft
- ręczne projektowanie haftów
- projektowanie napisów
- zaawansowana edycja
- 100 czcionek
 Cena: zł.


BERNETTE Swiss Design MILAN 5 Niezawodna i solidna maszyna do szycia

- 26 ściegów,chwytacz rotacyjny
- dziurka automatyczna
- max dł. ściegu 4mm
- max szer. ściegu 7mm
 Cena: 1479.00 zł.
Przesyłka Kurierska GRATIS!

ScanNCut Mata standardowa 12 x 24 CAMATF24
- mata standardowa 12x24
- przeznaczony do ploterów ScanNCut firmy Brother
 Cena: 136.00 zł.


Owerlok 4-nitkowy JUKI MO-654DE z funkcją szycia mereżką
- owerlok 4-nitkowy
- wyłączany górny nóż
- transport dyferencjalny
- możliwość szycia mereżką
- nawlekacz dolnego chwytacza
 Cena: 2790.00 zł.


BERNINA B-700 Embroidery Studio DESIGNER - Hafciarka + Program do Haftów

- CutWork, PaintWork, CrystalWork
- max. pole haftu: 400 x 210 mm
- prędkość 1 000 wkłuć/min

- wzmocniona konstrukcja
- metalowe podzespoły
- dedykowana do działalności
- przemysłowy chwytacz 9Hook
 Cena: 19999.00 zł.
Dostawa + Szkolenie GRATIS!

 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -15.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -12.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
Akcesoria Haft i Szycie

-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu