Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
HAPPY HCR2 X1504 Japońska Przemysłowa maszyna do haftu komputerowego -
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

HAPPY HCR2 X1504 Japońska Przemysłowa maszyna do haftu komputerowego

HAPPY HCR2 X1504 Japońska Przemysłowa maszyna do haftu komputerowego

twoja cena:


cena regularna:PRZESYŁKA:


Dostępność: Na Zamówienie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: HAPPY


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

HAPPY HCR2 X1504 Japońska Przemysłowa maszyna do haftu komputerowego


https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
HAPPYH HCR2 1504 - Przemysłowa, Japońska hafciarka 4-głowicowa, 15-igłowa

4 głowice, każda po 15 igieł – Zaawansowana maszyna haftująca dedykowana profesjonalistom, najwyższa japońska jakość !

HAPPY HCR2 – 1504

 


HAPPY HCR2 X1504 – Wersja rozszerzona umożliwia haft na maksymalnym polu 44×42 cm (tamborek płaski) lub 45×50 cm (specjalna rama do haftu)

 

Polecana na potrzeby produkcji i usług. Idealna na wyposażenie średnich i dużych hafciarni. Projektowana do pracy „non stop” nawet do 24h na dobę !


Japońska przemysłowa dwugłowicowa hafciarka!
Zaprojektowana i wykonana w całości w JAPONII !

Pole haftu: 45×36 cm lub 45×50 cm (wersja X) !
Prędkość haftu do 1 000 wkłuć na minutę !
Automatyczne cięcie nici !
Dedykowana do najcięższych zadań !
Najwyższa światowa półka hafciarek komputerowych !


Funkcje i możliwości hafciarek z serii

HAPPY HCR2-1504

 • 4 głowice

 • pojedyncza głowica = 15 igieł = 15 kolorów nici nawleczonych jednocześnie

 • metalowa, wzmocniona konstrukcja i żeliwny korpus

 • MADE IN JAPAN – zaprojektowane i wykonane w całości w Japonii.

 • możliwe maksymalne pole haftu 45×50 cm (standard 45×36 cm)

 • ogromna prędkość haftowania do 1100 ściegów na minutę

 • przystosowana do pracy 24h na dobę

 • kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 10.4 cali

 • możliwość edycji wzoru bezpośrednio z poziomu ekranu

 • wbudowane gotowe wzory haftów

 • wbudowane czcionki alfabetu w kilku rozmiarach

 • wbudowany szpulownik do nawijania nici do bębenka

 • wbudowane gniazdo 2xUSB i LAN

 • odczyt haftów bezpośrednio z PenDrive USB

 • czujniki zerwania nici i automatyczny powrót do miejsca zerwania nitki

 • wbudowane nożyczki – automatyczne obcinanie nici

 • współpraca z komputerem – bezpośrednie połączenie poprze kabel USB lub sieć LAN

 • płynna regulacja prędkości haftu

 • edycja haftów pozwala na ich skalowanie, rotowanie co 1 stopień, łączenie, lustrzane odbicia, kopiowanie, etc.

 • wolne ramię hafciarki umożliwia haftowanie wąskiej odzieży dziecięcej i elementów z trudnodostępnymi miejscami

 • precyzyjny system naprężenia i prowadzenia nici wyposażony w obrotowe naprężacze oraz sprężynki i system przelotek

 • łatwe nawlekanie

 • kompatybilna z tamborkami Tajima

 • dostępny tamborek do haftu na czapkach bejsbolowych

 • możliwość haftu na skarpetach – dostępny specjalny tamborek

 • szeroki wybór tamborków płaskich i okrągłych

 • tamborki specjalistyczne

 • stoły i stoliki ułatwiające prace

 • możliwa praca w sieci z kilkoma hafciarkami zarządzanymi z jednego komputera


Chcesz zapoznać się z szerszym opisem hafciarki - kliknij - Hafciarka HAPPY HCR2-1504


HAPPY HCR2 1504 - Przemysłowa, hafciarka komputeorwa, 4-głowicowa

Maszyna do haftu HAPPY HCR2 1504 została wyposażona w cztery głowice, każda posiada 15 igieł. Hafciarka ma możliwość haftu na polu 45x36cm, a w wersji "X" otrzymujemy pole haftu wynoszące 45x50cm. Ta maszyna do haftu stanowi świetne rozwiązanie dla osób poszukujących wieloigłowych hafciarek na potrzeby usług, produkcji i rzemiosła.


Hafciarki HAPPY z serii HCR2-1504 to najbardziej zaawansowane, bezawaryjne i wytrzymałe automaty hafciarskie dostępne na światowym rynku. Zaprojektowane i wyprodukowane w całości w Japonii. Posiadają metalową konstrukcję zapewniającą trwałość i niezawodność oraz ogromną siłę wkłucia, a także prędkość haftowania wynoszącą nawet 1000 wkłuć na minutę ! Maszyny do haftu HAPPY wykonane są z metalowych podzespołów. Ich obudowa także jest metalowa, a zastosowane silniki zapewniają cichą i stabilną pracę. Zastosowanie nowoczesnych silników krokowych w napędach mechanizmu cięcia nici oraz sprzęgła igielnicy pozwoliło uzyskać niesamowicie wysoką kulturę pracy. Nowoczesny mechanizm cięcia nici pozwolił na uzyskanie nieosiągalnej dotychczas szybkości cięcia nici.

HAPPY HCR2 - Japońskie przemysłowe wieloglowicowe automaty hafciarskie


HAPPY HCR2 - Wielogłowicowe maszyny do haftu komputerowego

Hafciarki HAPPY HCR2-1504 to prawdziwy majstersztyk. Wyposażone we wszystkie zdobycze techniki dostępne w świecie haftu komputerowego. Hafciarki HCR2-1504 posiadają także wiele unikalnych rozwiązań oraz innowacji niespotykanych wśród innych hafciarek tego typu. Mocna metalowa konstrukcja oraz elektronika z najwyższej półki zapewniają bezawaryjność i najwyższą kulturę pracy oraz jakość haftu najlepszą z możliwych.

   

Każda z głowic hafciarki HAPPY HCR2-1504 posiada 15 igieł. Nawlekanie maszyny do haftu HAPPY HCR2-1504 jest bardzo proste i szybkie. Nowe nici możemy dowiązać do końcówek poprzedniego koloru i przeciągnąć je jednym ruchem przez wszystkie naprężacze i przelotki. Na koniec wystarczy tylko przewlec nić przez oczko igły. O wysoką efektywność zadbano, instalując serię czujników zerwania nici. Automatyczne zatrzymanie hafciarki, pozwala w bardzo prosty sposób wrócić do przerwanego miejsca w hafcie i dokończyć wór.

HAPPY HCR2 - Głowica
   
HAPPY HCR2 - Naprężacze

Zestaw dodatkowych sprężynek naprężających ma zadanie zapobiegać przypadkowej zmianie naprężenia nici. Precyzyjne i „trzymające” ustawioną wartość przemysłowe naprężacze obrotowe pozwalają na zachowanie idealnego naprężenia nici oraz jego bardzo precyzyjną regulację. Specjalne plastikowe rurki zapobiegają plątaniu się nici oraz pozwalają na zachowanie czystości i porządku.

   

Igielnica w hafciarce HAPPY HCR2 to prawdziwy majstersztyk inżynierii ! Zaprojektowana tak, aby kultura i bezawaryjność hafciarki były na jak najwyższym poziomie. Hafciarka szybko i płynnie zmienia igłę z kolejnym kolorem naszego haftu uprzednio obcinając i zabezpieczając poprzedni kolor nici. Nowy typ obcinacza nici (automatycznych nożyczek) dzięki prędkości działania pozwolił osiągnąć niesamowitą wydajność haftu.

HAPPY HCR2 - Przemysłowa hafciarka komputerowa
   
Ekran sterujący o przekątnej 10.4 cala - HAPPY HCR2

Hafciarki z serii HAPPY HCR2-1504 sterowane są za pomocą dotykowego prawie 11-calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Ekran umożliwia nam nie tylko wybór i podstawową edycję haftu, ale także na zaawansowane modyfikacje naszego wzoru. Wszystko odbywa się poprzez wskazanie odpowiedniej „ikonki” obrazującej daną funkcję. Wszystko odbywa się łatwo i precyzyjnie. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i z pewnością każdy użytkownik będzie w stanie szybko nauczyć się obsługi hafciarki. Wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest czytelne i przejrzyste. Ekran dotykowy pozwala na wszelkie regulacje i wprowadzanie ustawień dotyczących zarówno haftu jak i hafciarki. Duże i czytelne ikony oraz animacje i grafiki pozwalają na łatwe nawigowanie po menu. Podgląd haftu na tamborku ułatwia nam pracę i pozwala np na „oszczędne” rozłożenie na tamborku kilku wzorów naszywek, tak aby nasza praca była bardziej wydajna. Wzory możemy skalować, obracać czy też odbijać lustrzanie.

   

W pamięci hafciarki znajduje się mnóstwo wbudowanych wzorów hafciarskich i czcionek alfabetów. Wzory te są pogrupowane, a dostęp do nich jest bardzo przejrzysty i wygodny. Wbudowane wzory możemy łatwo modyfikować i łączyć ze sobą. Wszystkie zmiany i modyfikacje dostępne są z poziomy dotykowego ekrany hafciarki.

Wbudowane wzory haftu - HAPPY HCD 2
   
Modyfikacje haftu - HAPPY HCD 2

Nasze hafty możemy dowolnie modyfikować i tworzyć z nich fantazyjne wzory. Możemy haftować także ciekawe monogramy lub łączyć napis ze wzorem haftu. Wszystko to dostępne jest poprzez wbudowany w hafciarkę program to projektowania i edycji napisów i haftów. Maszyna posiada ogromne możliwości edycji wzoru z poziomu ekranu. Oprócz typowych operacji: obrotu, powielania, powiększania itp. możemy wykonywać operacje na poszczególnych ściegach. Możemy na przykład już na ekranie maszyny wstawić lub wykasować komendę cięcia nitki, zmianę koloru a nawet wykasować poszczególne ściegi. Możemy także zmienić położenie punktu początkowego naszego haftu.

   

Mocny silnik zastosowany w hafciarkach z serii HCR2-1504 pozwala na haftowanie nawet najgrubszych materiałów. Siła wkłucia hafciarki bez problemu poradzi sobie z haftem np. na pasach do Judo. Hafciarka przystosowana jest do najcięższych zadań i wielogodzinnej pracy.

HAPPY HCD 2 - Mocny silnik, wzmocniona konstruckcja
   
HAPPY HCD 2 1501-40 - Haft na pasach JUDO

Wzmocniona konstrukcja i metalowe podzespoły pozwalają na pracę z najtrudniejszymi materiałami. Posiadając hafciarkę HAPPY HCR2-1504 mamy pewność, że możemy przyjąć każde hafciarskie zlecenie i wykonać hafty, które zachwycą naszych klientów.

   

 

Hafciarka przemysłowa HAPPY HCR2-1504 pozwala na haftowanie wzorów wczytanych bezpośrednio z PenDrive USB. Przygotowane w programie do projektowania haftów wzory możemy z łatwością przenieść do hafciarki poprzez czytnik USB. Dodatkowo wzory te możemy edytować już z poziomu ekranu hafciarki dostosowując je do naszych potrzeb. Zapisane na PenDrive wzory widoczne są na ekranie hafciarki w formie zdjęć, co bardzo ułatwia pracę. Drugie gniazdko USB służy do podłączenia myszki komputerowej, aby jeszcze precyzyjniej sterować hafciarką i haftem. Możemy także zapisywać hafty z PenDrive USB do pamięci hafciarki.

HAPPY HCD 2 - Gniazdka USB
   
HAPPY HCD2 - Łączenie w sieć LAN i połączenie z komputerem poprzez USB

Z drugiej strony ekranu znajdziemy gniazdo LAN oraz „drukarkowe” gniazdo USB. Gniazdo LAN umożliwia podłączenie hafciarki z routerem naszej sieci komputerowej dzięki czemu mamy możliwość sterowania kilkoma hafciarkami będącymi w naszej sieci z poziomu jednego komputera ! „Drukarkowy” port USB służy do połączenia hafciarki bezpośrednio z naszym komputerem aby móc sterować hafciarką z poziomu komputera. Możemy nie tylko sterować hafciarką, ale również wysyłać hafty bezpośrednio z komputera „po kablu”

   
   

Wąskie cylindryczne wolne ramię hafciarki umożliwia nam haftowanie dowolnych i trudno dostępnych miejsc takich jak kieszenie, nogawki, rękawki, wąska odzież dziecięca, obuwie, itp. Dzięki zastosowaniu tak długiego i wąskiego wolnego ramienia nasza hafciarka staje się bardzo uniwersalna i pozwala na wykonanie każdego hafciarskiego projektu nawet na najbardziej wymagającym elemencie.

HAPPY HCR2 - Wąskie ramie hafciarki
   
https://szycie.info.pl/pic/HCR2/HCR2_szpulownik_m.jpg

Hafciarka posiada także wbudowany szpulownik, który umożliwia szybkie nawinięcie nici na szpulkę, którą wkładamy do bębenka. Niezależny silnik szpulownika pozwala na nawijanie nici podczas pracy hafciarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza praca jest jeszcze bardziej wydajna, a tym samym szybciej możemy zrealizować większą ilość zleceń. Szpulownik zapewnia idealne nawinięcie nitki na szpulkę w bardzo krótkim czasie.

   

Hafciarki HAPPY HCR2-1504 można wyposażyć w specjalną, opcjonalną prostokątną ramę do haftu umożliwiającą haftowanie w całym jej polu. Rama ta pozwala na nieograniczony haft na polu 45x50cm. Idealnie sprawdza się podczas haftu dużych elementów jak np obrusy, zasłony czy też innego rodzaju wielkogabarytowe przedmioty. Do ramy dostępny jest także specjalny stół podtrzymujący materiał na jakim haftujemy i zapewniający odpowiednią stabilność podczas haftu. Stolik zapewnia także bardzo dobrą podporę dla ciężkich materiałów, których prawidłowe upięcie w zwykłym tamborku jest niemożliwe.

HAPPY HCR2 - Rama do haftu 45x50cm
   
HAPPY HCR2 - Przemysłowe hafciarki wielogłowicowe

Hafciarka posiada także jasne oświetlenie LED umieszczone tuż nad igielnicą. Oświetlenie to w idealny sposób oświetla pole pracy i ułatwia precyzyjne pozycjonowanie haftu oraz pracę z materiałem.

   

Hafciarkę HAPPY HCD2 można wyposażyć także w opcjonalny laserowy wskaźnik, który „rysuje” za pomocą światła lasera obrys naszego haftu lub miejsce gdzie dany element wzoru znajdzie się fizycznie na tamborku. Ułatwia to zdecydowanie pracę oraz pozwala na precyzyjne pozycjonowanie naszego haftu na materiale.

Wskaźnik laserowy w hafciarce HAPPY HCD2
   
https://szycie.info.pl/pic/HCR2/HCR2_stolik_m.jpg

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest opcjonalny stolik pozwalający na lepszą podporę haftowanego elementu lub też podtrzymanie ciężkich materiałów jakie właśnie haftujemy. Dzięki stolikowi możemy także łatwiej pracować z długimi materiałami, które „zwisają” z tamborka podczas haftu zapobiegając ich ubrudzeniu. Stolik posiada możliwość opuszczania podczas np zmiany tamborków.

 

   

Maszyny do haftu z serii HAPPY HCR2-1504 możemy wyposażyć w dowolne tamborki specjalistyczne. Haftować możemy dosłownie na wszystkim. Szereg tamborków płaskich pozwala na precyzyjne upięcie dowolnego materiału jak i elementu garderoby. Hafciarka idealnie nadaje się do haftowania T-Shirtów, koszulek polo, polarów czy dresów.

 

HAPPY HCR2 - haft na T-shirtach
   
HAPPY HCR2 - Haft na czapkach

Hafciarkę HAPPY HCD2 możemy także wyposażyć w specjalny tamborek umożliwiający haft na czapkach bejsbolowych. Tamborek pozwala na łatwe i szybkie upinanie czapek oraz precyzyjny haft na środku naszej czapki. Zestaw do haftu na czapkach pozwala na bardzo wydajne haftowanie ponieważ zawiera dwa uchwyty do mocowania czapki, dzięki czemu możemy upinać kolejną czapką podczas gdy hafciarka haftuje jedną z nich.

   

Kolejnym tamborkiem specjalistycznym w jaki możemy wyposażyć naszą hafciarkę jest tamborek do haftu na elementach cylindrycznych i tunelowych. Możemy dzięki niemu z łatwością haftować na nogawkach, rękawkach, okrągłych etui np na butelkę z winem, itp. Tan specjalistyczny tamborek pozwala na łatwy haft zszytych cylindrycznie elementów bez konieczności ich rozpruwania. Idealnie nadaje się także do haftowania kieszeni.

HAPPY HCD 2 - Haftowanie na elementach cylindrycznych
   
HAPPY HCD2 - Haft na skarpetach

Automaty do haftu HAPPY HCR2-1504 posiadają także możliwość wyposażenia w specjalny tamborek do haftu na skarpetach. Łatwy montaż tamborka i upinanie skarpet co pozwala na wydajne haftowanie i szybką realizację dowolnego zlecenia. Tamborek pozwala na haftowanie nie tylko na skarpetach, ale również na wąskiej odzieży dziecięcej jak np niemowlęce body. Idealnie nadaje się także do haftu na rękawiczkach.

   

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia maszyn do haftu HAPPY HCR2-1504 w specjalny system sprężynowych tamborków. Tamborki sprężynowe umożliwiają haftowanie gdy w żaden sposób nie możemy upiąć materiału w standardowym tamborku. Dzieje się tak ze względu na rodzaj materiału na jakim haftujemy, bądź ze względu na trudne umiejscowienie naszego wzoru haftu. Ramka sprężynowa umożliwia lub ułatwia haftowanie na skórze i materiałach skóropodobnych, na ortalionie, filcu, wykładzinach. Ze względu na trudną lokalizację haftu, ramka sprężynowa pozwala na łatwe haftowanie na kołnierzyku koszuli, stójce, haftu na patce, haftu na gotowej kieszonce czy też w pobliżu zamka błyskawicznego. Ramka sprężynowa pozwala także na bardzo łatwe upinanie toreb i plecaków.

Tamborki sprężynowe występują w różnych rozmiarach i kształtach.

Tamborki sprężynowe, zatrzaskowe #1

   
HAPPY HCD2 - Przyrząd do wycinania oraz wykonywania haftów richelieu

Hafciarkę można wyposażyć także w specjalny przyrząd służący do wykonywania m.in. haftów Richelieu. Narzędzie to wybija/wycina otworki, których obrys można uprzednio wyhaftować. Zestaw do wycinania pozwala na uzyskanie pięknych efektów w haftach regionalnych i haftach Richelieu.

   

Kolejnym opcjonalnych dodatkiem jest specjalny system laserowych czujników bezpieczeństwa, które zatrzymują pracę maszyny w przypadku gdy jakiś przedmiot znajdzie się w polu pracy hafciarki i przekroczy „linię” czujnika.

Laserowe czujniki bezpieczeństwa - HAPPY HCR2
   
Tamborki do hafciarki HAPPY HCD 2

Hafciarkę można wyposażyć także w różnego rodzaju standardowe tamborki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Szeroki wybór tamborów sprawia, że mamy duży zakres możliwości dostosowania naszej hafciarki do własnych preferencji i potrzeb. Hafciarki HAPPY są kompatybilne z tamborkami systemu TAJIMA.

   

Hafciarka happy HCR2-1504 jak i inne hafciarki HAPPY mogą pracować w sieci i być sterowane zza pomocą jednego komputera. Sieć może być oparta o tradycyjną komputerową sieć LAN. Specjalny program pozwala na wydawanie komend do hafciarek z poziomu jednego komputera. Takie rozwiązanie pozwala na możliwość ciągłego rozbudowania naszej hafciarni, którą możemy wyposażać w nowe urządzenia i podłączać do naszej istniejącej sieci hafciarek.

HAPPY HCD2 - Praca hafciarek w sieci LAN

Jak widać hafciarka HAPPY HCR2-1504 jest w 100% uniwersalna i każdy z użytkowników z pewnością będzie mógł dopasować hafciarkę do swoich potrzeb. Uniwersalność i niesamowita wytrzymałość sprawiają, że hafciarka jest polecana do każdej działalności i z powodzeniem wykona każde hafciarskie zadanie jakie przed nią postawimy. Nadaje się zarówno do małej działalności gospodarczej jak i dużego, profesjonalnego studia hafciarskiego. Idealna hafciarka dla agencji reklamowych i punktów usługowych, a także dla zakładów produkcyjnych i rzemieślniczych. Gotowa do pracy 24h na dobę !


Wszystkie hafciarki z serii HAPPY HCR2

HAPPY HCD2 1504 - Hafciarka 2 głowicowa HAPPY HCR2 1504 - Maszyna do haftu 4 głowicowa
HCR2 1502 - 2-głowicowa hafciarka komputerowa HCR2 1504 - 4-głowicowa hafciarka komputerowa
   
HAPPY HCR2 1506 - Przemysłowy 6 głowicowy automat do haftu HAPPY HCR2 1508 - Przemysłowa maszyna hafciarska 8 głowicowa
HCR2 1506 - 6-głowicowa hafciarka komputerowa HCR2 1508 - 8-głowicowa hafciarka komputerowa


WYMIARY HAFCIAREK HAPPY Z SERII HCR2

https://szycie.info.pl/pic/HCR2/HCR2-wymiary_m.jpg

WYMIARY

Model L D1 D2 H1 H2 Waga
HAPPY HCR2 – 1502 189 cm 80 cm 128.5 cm 134 cm 158 cm 480 kg
HAPPY HCR2 – 1504 228 cm 80 cm 128.5 cm 134 cm 158 cm 560 kg
HAPPY HCR2 – X1504 300 cm 80 cm 128.5 cm 134 cm 158 cm 800kg
HAPPY HCR2 – 1506 300 cm 80 cm 128.5 cm 134 cm 158 cm 840 kg
HAPPY HCR2 – X1506 398 cm 80 cm 128.5 cm 134 cm 158 cm 1 030 kg
HAPPY HCR2 – 1508 398 cm 80 cm 128.5 cm 134 cm 158 cm 1 070 kg

HAPPY Embroidery - Hafciarki rodem z Japonii !


Chcesz zapoznać się z szerszym opisem hafciarki - kliknij - Hafciarka HAPPY HCR2-1504Inni Klienci kupowali również

SZABLON KROJCZY OLFA O WYMIARACH 15x60cm
15x60cm
nadrukowana podziałka
 Cena: 125.00 zł.


Tamborek Duży 255x145mm do hafciarek Bernina: Seria Aurora, Seria 5 oraz Seria 7
- pole haftu 25.5x14.5 cm
- szablon w zestawie
- pasuje do Bernina seria 5, seria 7, Aurora
 Cena: 461.00 zł.


HAPPY HCS3 1201-30 12-igłowa przemysłowa maszyna do haftu Made in Japan

- 12 igieł
- max. pole haftu: 28.5 x 29cm
- MADE IN JAPAN !
- prędkość 1 000 wkłuć/min
- kolorowy, dotykowy 7" ekran
- wzmocniona konstrukcja
- metalowe podzespoły
 Cena: zł.


Przewijarko-przęglądarka do tkanin PP-3L
- szerokość belki do 190 cm
- średnica belki do 50 cm
- waga belki do 40 kg
- zasilanie 230 V
- prędkość przewijania 50-60 m/min
 Cena: zł.


Lamownik A10 podwójine zawijający z góry i z dołu do łuków wewnętrznych 30/8 mm
- lamownik A10 30/8 mm
- do stębnówki przemysłowej
- podwójnie zawijający
 Cena: zł.


Zwijacz podwójnie zawijający A11 (A72L, S72L) - 19 mm
- zwijacz A11 (A72L, S72L) - 19 mm
- do stębnówki przemysłowej
- podwójnie podwijający
 Cena: zł.


 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -16.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -13.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu