Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
BERNETTE Swiss Design CHICAGO 5 - Komputerowa maszyna do szycia ! - Elektroniczne maszyny do szycia. Komputerowa maszyna do szycia BERNINA, Bernette, BROTHER, JUKI - Maszyny do szycia mechaniczne, elektroniczne, komputerowe
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

BERNETTE Swiss Design CHICAGO 5 - Komputerowa maszyna do szycia !

BERNETTE Swiss Design CHICAGO 5 - Komputerowa maszyna do szycia !

twoja cena: 2749.00


cena regularna:
2899.00 złPRZESYŁKA:
Przesyłka Kurierska GRATIS!

Dostępność: Jutro jest u Ciebie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: BERNINA Textile Group


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

BERNETTE Swiss Design CHICAGO 5 - Komputerowa maszyna do szycia !

Promocyjny Zestaw Optymalnych Stopek:
  
   +179.00 PLN
   +249.00 PLN

https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
BERNETTE CHICAGO 5Nowoczesna, komputerowa maszyna do szycia Bernette Swiss Design Chicago 5 jest idealnym urządzeniem dla osób szukających trwałej i solidnej maszyny do szycia. Łączy w sobie zaawansowane funkcje z łatwą i intuicyjną obsługą. 200 ściegów, 2 alfabety, 11 automatycznych dziurek na wymiar guzika, a wszystko sterowane za pomocą wielofunkcyjnych przycisków.

Duży i czytelny ekran LCD wyświetla wszystkie niezbędne informacje oraz parametry. Chicago 5 to optymalne rozwiązanie dla szyjących, którzy chcą wykorzystywać w swojej pracy kreatywne funkcje.

Świetna maszyna szwajcarskiej jakości konstrukcji i wykonania, nowoczesna, atrakcyjna wizualnie. Wszystko to sprawia, że Bernette Swiss Design Chicago 5 jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesność i solidność konstrukcji.


https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/top.jpg

https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/1.jpg   Duże możliwości

Nowa Bernette Swiss Design Chicago 5 została wyposażona w 394 programy szycia, w tym ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, do pikowania, 11 automatycznych dziurek na wymiar guzika oraz liternictwo - 2 alfabety (po 97 znaków: duże i małe litery, cyfry, znaki specjalne).
     
https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/2.jpg   Wybór ściegów

Wybór ściegów odbywa się w prosty i szybki sposób dzięki numerycznej klawiaturze wystarczy wpisać numer ściegu i możemy już z niego korzystać. Poszczególne ściegi można zapisywać w pamięci maszyny i łączyć w sekwencje. Parametry każdego ściegu (takie jak: długość, szerokość, odbicie lustrzane, wydłużanie, szycie igłą podwójną) mogą być indywidualnie zmieniane przez użytkownika.
     
https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/3.jpg   Wyświetlacz LCD

Jasny i przejrzysty ekran LCD zawiera wszelkie informację potrzebne nam do pracy. Po wybraniu potrzebnego ściegu jego wzór graficzny pojawi się na ekranie wyświetlacza LCD. Na ekranie pojawią się także zalecane parametry ściegu, które możemy oczywiście edytować za pomocą przycisków na obudowie.
     
https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/4.jpg   Przycisk start/stop

Maszyna została wyposażona w przycisk START/STOP, dzięki czemu szyjący może uruchamiać i zatrzymywać maszynę poprzez naciśnięcie przycisku na obudowie maszyny. Jest to szczególnie przydatne przy wyszywaniu długich wzorów na materiale oraz kilkugodzinnej pracy, podczas której stopa szyjącego jest narażona zmęczenie.
     
https://szycie.info.pl/pic/Milan_8/5.jpg   Dziurka na wymiar guzika

Model ten posiada automat do wykonywania automatycznej dziurki na wymiar guzika (11 rodzajów) w wyniku czego, już w ciągu kilku sekund otrzymamy idealną dziurkę bez konieczności mozolnego odmierzania konturów guzika i zaznaczania ich na materiale. Dzięki temu możemy szybko wykonać serię dziurek idealnie dopasowanych do naszego guzika. 
     
https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/5.jpg   Funkcja Top

Model Chicago 5 został wyposażony w najnowocześniejszy chwytacz rotacyjny, który sprawdził się w maszynach przemysłowych. To nowoczesne rozwiązanie zapewnia maszynom Bernina szybką, cichą i komfortową pracę, bez konieczności wyciągania nitki dolnej przed rozpoczęciem szycia (Quick System). Ponadto dzięki takiej budowie zakładanie i wyjmowanie szpulki jest proste i bezproblemowe. 
     
https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/6.jpg   Funkcja zapamiętywania ściegów

Ponadto po ustawieniu żądanych parametrów istnieje możliwość zapisania ich w pamięci, aby wykorzystywać je w późniejszym czasie.

Kombinacja zapisanych w pamięci ściegów (np. napis) może być przechowywana na stałe, dzięki czemu po ponownym uruchomieniu maszyny można je ponownie wyszywać.
     
https://szycie.info.pl/pic/Milan_8/7.jpg   Wyłączane ząbki transportu

Maszyna posiada możliwość wyłączenia ząbków transportu. Funkcja ta jest przydatna podczas przyszywania guzików, cerowania lub haftowania.
     
  Chwytacz rotacyjny

Model Chicago 5 został wyposażony w najnowocześniejszy chwytacz rotacyjny, który sprawdził się w maszynach przemysłowych.

To nowoczesne rozwiązanie zapewnia maszynie szybką, cichą i komfortową pracę, bez konieczności wyciągania nitki dolnej przed rozpoczęciem szycia (Quick System).

Ponadto dzięki takiej budowie zakładanie i wyjmowanie szpulki jest proste i bezproblemowe.
     
https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/7.jpg   Nawlekacz igły

Dzięki wbudowanemu nawlekaczowi igły, szyjący w ciągu kilku chwil może przygotować maszynę do szycia, bez konieczności tracenia cierpliwości, aby trafić nitką w oczko igły.
     
  Wolne ramię

Dodatkowe możliwości uzyskujemy wykorzystując wolne ramię. Wtedy to, obszywanie trudno dostępnych miejsc takich jak rękawy bluzek czy nogawki spodni nie jest żadnym problemem.
     
  Wysoko unoszona stopka

Przy szyciu szczególnie grubych materiałów lub kilkukrotnie złożonej tkaniny, maszyna umożliwia podniesienie stopki na dodatkową wysokość (tzn. wyżej niż przy standardowym podniesieniu przy pomocy uchwytu).
     
https://szycie.info.pl/pic/Milan_8/10.jpg   Oświetlenie LED

Koncern BERNINA International AG w modelu Chicago 5 zastosował nowoczesne oświetlenie typu LED. Wbudowane diody gwarantują mocny strumień, który doskonale oświetla obszar roboczy. Dzięki temu użytkownik ma doskonałą widoczność na materiał pod stopką.
     
  Obcinacz nici

W modelu tym znajdziemy również takie udogodnienia jak: zewnętrzny obcinasz nici, precyzyjną regulację naprężenia górnej nitki, regulację pozycji igł uproszczony system nawijania nici na szpulkę, łatwy wybór każdego ze ściegów oraz zatrzaskowy system mocowania stopek.

 


Znajdujący się na wyposażeniu maszyny pokrowiec zapewnia ochronę i czystość maszyny, kiedy nie jest użytkowana. Dzięki temu maszyna nie zajmuje dużo miejsca, ponadto w każdej chwili jest gotowa do użycia.

Wysuwany stolik (i pudełko z akcesoriami w jednym) daje nam dostęp do wolnego ramienia maszyny i pozwala szyć rękawy, nogawki i inne zamknięte, cylindryczne elementy odzieży.

Maszyna posiada pełną regulację długości ściegi (w zakresie od 0-4,5 mm) i szerokości (w zakresie od 0-7 mm) oraz bardzo dużo ściegów super stretch do materiałów delikatnych i elastycznych. Regulacji obu ustawień dokonuje się za pomocą przycisków na obudowie maszyny.
https://szycie.info.pl/pic/domowe/bernina/tabliczki_maszyn/ch5_1.jpg https://szycie.info.pl/pic/domowe/bernina/tabliczki_maszyn/ch5_2.jpg

https://szycie.info.pl/pic/domowe/bernina/tabliczki_maszyn/ch5_3.jpg https://szycie.info.pl/pic/domowe/bernina/tabliczki_maszyn/ch5_4.jpg

Najważniejsze funkcje Bernette Chicago 5

 •    maszyna komputerowa

 • prędkość 800 ściegów na minutę

 • ilość ściegów 200

 • dziurka na wymiar guzika w jednym cyklu

 • 11 różnych kształtów dziurki na guzik

 • 2 alfabety (po 97 znaków każdy)

 • pamięć ściegów (4x20 komórek)

 • płynna regulacja długości i szerokości ściegu

 • szerokość ściegów do 7mm

 • długość ściegu do 4,5mm

 • nowoczesny chwytacz rotacyjny

 • opuszczane ząbki transportu

 • obcinacze nici

 • nawlekacz igły

 • sterowanie za pomocą przycisków i pokrętła

 • wyświetlacz LCD

 • możliwość szycia podwójną igłą

 • funkcja pozycjonowania igły (góra/dół)

 • przycisk START/STOP

 • pokrętło regulacji prędkości

 • szycie wstecz

 • automatyczne zabezpieczenie ściegu

 • regulacja docisku stopki

 • oświetlenie LED

 • przedłużanie wzoru

 • funkcja odbicia lustrzanego

 • przewodnik użytkownika

 • 7 stopek na wyposażeniu

 • bogate wyposażenie standardowe


Dostępne ściegi w modelu Bernette Chicago 5

https://szycie.info.pl/pic/Chicago_5/Chicago_5_sciegi_m.jpg

Kliknij w obrazek aby go powiększyć


Wyposażenie Bernette Chicago 5

- stopka standardowa;
- stopka do wyszywania dziurek (automat);
- stopka dwustronna do wszywania zamków błyskawicznych;
- stopka do przyszywania guzików;
- stopka owerlokowa;
- stopka do ściegu krytego;
- śrubokręt;
- pędzelek i przecinak;
- trzy zapasowe szpulki;
- prowadnik krawędziowy;
- dodatkowy kołek na szpulkę;
- stoper blokujący szpulkę przed zsuwaniem się;
- torba-pokrowiec z boczną kieszenią na akcesoria (rozrusznik, kabel, nici, itp.);Dane techniczne Bernette Chicago 5

Wymiary maszyny : 37 cm x 17 cm x 29  cm
Wymiary maszyny w opakowaniu: 46 cm x 24 cm x 36 cm
Waga maszyny: 6.4 kg
Moc silnika: 70 W
Zasilanie: 220-230V, 50-60 Hz

Maszyna posiada 2 letnią gwarancję oraz polską instrukcję obsługi.
 Inni Klienci kupowali również

Krajarka tarczowa do pracy z dowolnymi materiałami HF-100
Średnica tarczy - 96 mm
Maksymalna grubość krojenia - 86 mm
Napięcie - 230V/ 50/60Hz
Waga - 3,5  kg
 Cena: zł.


JUKI DLN-5410N-7 Stebnówka 1- igłowa transport ząbkowo-igłowy z silnikiem energooszczędnym
- transport  ząbkowo-igłowy
- długość ściegu - do 4 mm
- prędkość szycia - do 5000 ściegów/min
- do szycia materiałów lekkich i średnich
- funkcje automatyczne
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


SIRUBA HF008-03064P/HFT Maszyna 3-igłwoa łańcuszkowa, metalowy puller, silnik energooszczędny
- transport ząbkowy
- długość ściegu - do 3,6 mm
- prędkość szycia - do 4200 ściegów/min
- rozstaw igieł 6,4 mm
- metalowy puller
- 3 nitkowa łańcuszkowa
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


Przewijarka do tkanin P-3L
- szerokość belki do 190 cm
- średnica belki do 50 cm
- waga belki do 40 kg
- zasilanie 230 V
- prędkość przewijania 50-60 m/min
 Cena: zł.


 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -16.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -13.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu