Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
Przemysłowe maszyny do szycia, maszyny do haftu, haftowania
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

Sklep, szeroki wybór, atrakcyjna cena - maszyny przemysłowe do szycia. Oferujemy przemysłowe maszyny do szycia: stebnówki, owerloki (overlocki), renderki, hafciarki przemysłowe, maszyny zyg-zak, ryglówki, dziurkarki i przemysłowe automaty.

Wybierz odpowiednią kategorię przemysłowych maszyn do szycia:
 

Przemysłowe maszyny do szycia   stębnówki   renderki przemysłowe   Maszyny przemysłowe ZygZak
Stębnówki   Owerloki   Renderki   Zyg-Zak
Jedno i dwuigłowe maszyny z pojedynczym, podwójnym lub potrójnym transportem. Stębnówki płaskie   Owerloki 3 nitkowe, 4 nitkowe i 5 nitkowe. Owerloki i coverlocki przemysłowe. Mereżka   Maszyny drabinkowe 2 nitkowe, 3 nitkowe z górnym przeplotem. Dwuigłówki, trójigłowki  drabinkowe, podszywarki, interloki   Maszyny przemysłowe ZygZak. Maszyny szyjące ściegiem Zyg-Zak i ściegiem Trójskok
maszyny przemysłowe do ciężkiego szycia   guzikarki   Przemysłowe maszyny do szycia GLOBAR.pl   dziurkarki
Do ciężkiego szycia   Guzikarki   Ryglówki   Dziurkarki
Do szycia tapicerki i skór. Stębnówki płaskie, cylindryczne, słupkowe, długoramienne   Mechaniczne i elektroniczne guzikarki. Maszyny 1-nitkowe (łańcuszkowe) i 2-nitkowe (stębnowe)   Elektronicznie sterowane ryglówki do szycia nawet najbardziej skomplikowanych wzorów rygla   Elektronicznie sterowane oraz mechaniczne dziurkarki odzieżowe i bieliźniane. Jedno lub dwunitkowe
specjalistyczne maszyny do szycia   hafciarki przemysłowe   stoły krojcze   noże krojcze
Specjalistyczne   Hafciarki przemysłowe   Stoły krojcze   Noże krojcze
Autolapy, ramieniówki, szlufkarki, paskarki, gumówki, rękawówki, fastrygarki, kroszetki   Hafciarki jednoigłowe, hafciarki wieloigłowe oraz wielogłowicowe. Przemysłowe hafciarki komputerowe   Stoły krojcze o różnej długości blatu. Możliwe indywidualne wykonanie dowolnych wymiarów   Pionowe i poziome noże krojcze. Odkrawacze, krajarki. Noże krojcze tarczowe i taśmowe


Wybierz kategorię maszyn przemysłowych klikając na zdjęcie powyżej
lub odpowiednią pozycję na spisie kategoriipo lewej stronie.

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Maszyn Przemysłowych


Maszyny przemysłowe do szycia
 

W sklepie internetowym Globar posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju przemysłowe maszyny do szycia przeznaczone do wyposażenia szwalni i zakładów krawieckich oraz punktów usługowych.

Maszyny szyjące przemysłowe są przeznaczone do użytku zawodowego, profesjonalnego. Maszyny przemysłowe są tak zbudowane, aby można je było używać przez 24 h na dobę.
Maszyny przemysłowe można podzielić na urządzenia: mechaniczne lub maszyny z funkcjami automatycznymi (automaty).

Przemysłowe automaty nastawione są na skrócenie czynności obsługowych związanych z szyciem na danej maszynie.
Przykładem takich rozwiązań jest stębnówka (stebnówka) z funkcjami automatycznymi.
Stebnówka przemysłowa automatyczna: obcina nici po zakończeniu szycia, podnosi automatycznie stopkę (aby ułatwić wyciągnięcie materiału spod stopki), rygluje pojedynczo lub podwójnie na początku i końcu szycia oraz szyje zaprogamowane odcinki ściegów. Tych czynności nie może wykonać stębnówka mechaniczna bez funkcji automatycznych.       

W ofercie mamy kilkanaście grup urządzeń typu "maszyna do szycia" renomowanych producentów takich jak m.in. JUKI, SIRUBA, JACK, Happy, Brother.
Oferta sklepu oraz opis maszyn przemysłowych jest tak skonstruowana, aby ułatwić właściwy wybór przemysłowej maszyny do szycia.

Przemysłowe maszyny do szycia można dowolnie konfigurować i doposażyć o dodatkowe oprzyrządowanie. W ciągłej sprzedaży posiadamy także akcesoria i dodatki do maszyn przemysłowych. Są to: stopki do maszyn, lamowniki, płytki ściegowe, szpulki do maszyn, igły do maszyn i wiele innych dodatków.
 

W sklepie posiadamy przemysłowe: maszyny do szycia, overlocki, coverlocki, renderki, guzikarki, dziurkarki, hafciarki wieloigłowe, maszyny specjalistyczne i wiele innych typów maszyn.

 

Podzieliliśmy przemysłowe maszyny do szycia na kilka kategorii głównych:

STĘBNÓWKA

Stębnówki (stebnówki) maszyny do szycia szyjące ściegiem prostym, jednoigłowe lub dwuigłowe. Wyposażone w funkcje automatyczne tzw. "Automaty" lub stebnówki mechaniczne bez funkcji automatycznych. Stebnówki posiadają w transport pojednyczy (dolny ząbkowy), podwójny (dolny ząbkowy i igłowy lub dolny ząbkowy i górny stopkowy) lub potrójny (dolny ząbkowy, igłowy i górny stopkowy). Przeznaczone do szycia materiałów od lekkich do bardzo grubych.
sprawdź ofertę <- kliknij
 

OWERLOK

Owerloki służą do wykańczania, obszwania brzegów tkanin i ubrań oraz ich łączenia.
Maszyny do szycia typu owerlok wykonują ściegi owerlokowe 3 nitkowe, 4 nitkowe, lub 5-nitkowe.

Owerloki 3 nitkowe są podzielone na 2 rodzaje:
- owerloki 3 nitkowe wykonujące klasyczny ścieg owerlokowy, służący do łączenia dwóch warstw materiałów. 
- owerloki 3 nitkowe do ściegu rolującego (mereżki), który służy do
obszywania, obrzucania pojedynczej warstwy tkaniny.

Owerlok 4 nitkowy obrzuca, obszywa brzegi takanin i ubrań, łacząc je ściegiem szerszym niż w przypadku owerloków 3 nitkowych.


Owerlok 5 nitkowy nie tylko obszywa brzeg tkaniny, ale także zszywa ich warstwy ściegiem łańcuszkowym. zarówno Ścieg obrzucający, jak i ścieg łańcuszkowy jest ściegiem elastycznym.

Ścieg owerlokowy wykonany na maszynach typu overlock, w odróżnieniu od ściegu owerlokowego wykonanego na maszynie do szycia, jest zawsze elastyczny i pozwala szytej tkaninie na rozciąganie, a szwy nie pękają. 
Owerlok (overlock) jest podzielony na podklasy: do szycia lekkiego i średniego oraz ciężkiego materiału.
Owerloki mogą posiadać funkcje automatyczne (opcja)

sprawdź ofertę <- kliknij

 

RENDERKA

Rederki są to wyspecjalizowane maszyny do szycia wykonujące ścieg drabinkowy lub łańcuszkowy. Ścieg drabinkowy jest najczęściej wykorzystywany do podwijania i łączenia podwiniętej dolnej części bluzy, podkoszulka ze sobą. Ścieg drabinkowy może być: 2 nitkowy (szeroki) lub 3 nitkowy (szeroki lub wąski). Renderka może mieć różny rozstaw pomiędzy zewnętrznymi igłami: 5,6 mm lub 6,4 mm. Renderki można używać z tylko dolnym lub także z górnym przeplotem. Posiadamy renderki w wersji z automatyką lub bez automatyki.
sprawdź ofertę <- kliknij

 

ZYGZAK

Maszyny do szycia ściegiem typu Zyg-Zak oraz trójskok. Maszyny zyg-zak znajdują zastosowanie przy szyciu bielizny, do wykonywania ściegów ozdobnych, doszywania koronki i gumokoronki, czyli wszędzie tam gdzie wymagana jest estetyka i elastyczność  ściegu. Dostępne modele maszyn do szycia z automatyką lub bez automatyki.
sprawdź ofertę <- kliknij

 

GUZIKARKA

Guzikarki, to specjalistyczne przemysłowe maszyny do szycia służące do przyszywania guzików. Guzikarka przyszywa guziki do tkanin nie tylko z 2 otworami, ale również z 4 otworami. Odległość między otworami jest regulowana w zakresie od 2,5 mm do 6 mm. Możemy również wybierać ile wykonamy ściegów na cykl przyszycia guzika, np. 8, 16, 32. Dostępne są guzikarki elektroniczne i mechaniczne.
sprawdź ofertę <- kliknij

 

DZIURKARKA

Dziurkarka, przemysłowa maszyna do szycia wykonująca dziurki na wymiar guzika i wycinająca otwór w szytej dziurce. Dziurkarki możemy podzielić na dwie grupy. Dziurkarki wykonujące tylko standardową dziurkę bieliźniarską oraz dziurkarki szyjące dziurki odzieżowe. Dziurkarki mogą wyszyć dziurki w zależności od modelu, o długości od 6,4 mm do 38 mm. Dziurkarki są sterowane elektronicznie lub mechanicznie.
sprawdź ofertę <- kliknij

 

RYGLÓWKA

Rygłowki  to przemysłowe maszyny do szycia służące do odszywania zaprogramowanego wzoru. Modele mechaniczne i elektroniczne są o różnej wielkości pola pracy.
sprawdź ofertę <- kliknij

 

STEBNÓWKA DO SZYCIA TAPICERKI I  DO CIĘŻKIEGO SZYCIA

Specjalny rodzaj stębnówek maszyn do szycia przeznaczonych do pracy z najgrubszymi materiałami obiciowymi. Maszyna do szycia tapicerki wyposażona jest najczęściej w potrójny transport materiału (ząbki + krocząca stopka + krocząca igła). Stębnówki z potrójnym transportem zapewniają właściwy przesuw grubych materiałów pod stopką i utrzymują jednakową długość ściegu. Stębnówki do ciężkiego szycia wyposażone są w szpulki i bębenki o zwiększonej pojemności oraz można szyć grubszymi nićmi i używać grubych igieł. Najczęściej długość ściegu to nie 5 mm, ale 9 mm. Te wyjątkowe maszyny do szycia mogą mieć przedłużone ramię tzw. "Jamniki" ułatwiające pracę z dużymi elementami. Posiadamy stębnówki do ciężkiego szycia z funkcjami automatycznymi sterowanymi elektronicznie lub pneumatycznie.
sprawdź ofertę <- kliknij

 

SPECJALISTYCZNE MASZYNY DO SZYCIA

To kategoria maszyny do szycia zawierająca modele przeznaczone do ściśle określonej funkcji. Wśród maszyn do szycia z tej kategorii znajdują się maszyny do szycia typu: autolap (maszyna do szycia bielizny i odzieży sportowej), ramieniówka (maszyna do szycia z długim ramieniem), szlufkarka (maszyna do szycia szlufek), rękawówka (maszyna do odszywania rękawa), fastrygarka (maszyna do szycia fastrygą), kroszetka (maszyna do szycia ozdobnym ściegiem), gumówka, paskarka (maszyna do szycia pasków), kuśnierka (maszyna do szycia korzuchów, futer), maszyna kaletnicza (maszyna do szycia toreb, pokrowców), itp.
sprawdź ofertę <- kliknij


 

PRZEMYSŁOWA HAFCIARKA KOMPUTEROWA

Hafciarki przemysłowe służą do wyszywania zaprogramowanego wzoru haftu na dowolnym materiale lub wyrobie gotowym. Posiadamy hafciarki komputerowe jednoigłowe, hafciarki wieloigłowe i hafciarki wielogłowicowe.
Hafciarki komputerowe jednoigłowe Bernina są urządzeniami wielofunkcyjnymi. Stąd też nazywamy je Multi-Hafciarkami. Są to maszyny do haftu, które mogą nie tylko wyszywać, ale również wycinać otwory w materiale (CutWork), malować pisakami wzory (PaintWork), ozdabiać kryształkami ubrania (CrystalWork).
Przemysłowe maszyny do haftowania jednoigłowe różnią się od wieloigłowych i wielogłowicowych tym, że sami musimy zmienić nitkę na inny kolor, po wykonaniu haftu w danym kolorze.
Hafciarki wieloigłowe są tak zbudowane, że obcinają nić po wyhaftowaniu danego koloru, przesuwają głowice z igłami i hafciarka komputerowa rozpoczyna haft kolejną igłą, innym kolorem nici. Przemysłowe maszyny do haftu mogą mieć od 7 do 15 igieł.
Natomiast hafciarki wielogłowicowe są połączeniem hafciarek wieloigłowych w zestawy na jednej ramie. W sklepie oferowane są hafciarki dwugłowicowe, czterogłowicowe, sześciogłowicowe lub ośmiogłowicowe.
Hafciarka przemysłowa wieloigłowa lub wielogłowicowa posiada wiele rozwiązań, które ułatwiają haftowanie trudnych przedmiotów. Przede wszystkim posiadają wolne ramię, które umożliwia montaż dodatkowych aksesorii. Są to przyrządy do haftowania na czapkach, butach, skarpetkach, taśmach, tamborki zwykłe, tamborki zaciskowe, tamborki magnetyczne.
Maszyna do haftu, jaką jest hafciarka przemysłowa wykona znakomicie haft pod warunkiem, że został on zaprojektowany. Niezbędnym narzędziem dla każdego kto zajmuje się haftem jest program do projektowania haftów. Programy hafciarskie, różnią się między sobą, nie tylko ceną. Polecamy programy Bernina, ponieważ cena programów jest przystępna, funkcje i możliwości są ogromne oraz obsługa bardzo łatwa.   


sprawdź ofertę <- kliknij

 

WYPOSAŻENIE KROJOWNI

Odrębną kategorię przemysłowych maszyn do szycia stanowią urządzenia i wyposażenie służące do rozkroju materiału. Wśród tych urządzeń znajdą się stoły krojcze wraz z lagowarkami i przewijarkami tkanin oraz noże krojcze i odkrawacze.
sprawdź ofertę <- kliknij

 

W celu zapoznania się z listą modeli z danej kategorii, prosimy o wybór grupy maszyn z menu na górze strony lub z menu po lewej stronie.

 

maszyna do szycia
 

Zawsze służymy fachowym doradztwem w wyborze maszyny do szycia odpowiedniej dla Państwa potrzeb. Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowym wyposażeniu oraz uruchamianiu szwalni, zakładów krawieckich czy małych punktów produkcyjno-usłogowych.

 

akcesoria do maszyn
 

Możemy dowolnie skonfigurować maszyny do szycia idealnie odpowiadającą Państwa wymaganiom i potrzebom. Posiadamy zaplecze sprzętowe i serwisowe na najwyższym poziomie.
 

specjalistyczny serwis maszyn do szycia

 

Hafciarka wieloigłowa


 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -16.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -13.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu