Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
Program BERNINA CutWork wycinanie wzorów i aplikacji w tkaninie - Specjalistyczne oprogramowanie do hafciarek BERNINA - CutWork, PaintWork, CrystalWork - Programy do haftu, oprogramowanie do projektowania haftów, program haftujący
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

Program BERNINA CutWork wycinanie wzorów i aplikacji w tkaninie

Program BERNINA CutWork wycinanie wzorów i aplikacji w tkaninie

twoja cena: 2499.00


cena regularna:PRZESYŁKA:


Dostępność: Jutro jest u Ciebie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: BERNINA International AG


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

Program BERNINA CutWork wycinanie wzorów i aplikacji w tkaninie


https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
BERNINA CutWork


BERNINA CutWork to innowacyjne narzędzie pozwalające na szybkie i łatwe wykonywanie idealnych naszywek o najbardziej fantazyjnych kształtach. Sprawdzi się też w zdobnictwie serwet, obrusów, chust itp. Szeroki wachlarz możliwości oraz niesamowicie intuicyjna obsługa sprawiają, że ozdoby będziemy wykonywać szybko, łatwo i przyjemnie. Tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczać przy pomysłach na wykorzystanie zestawu BERNINA CutWork.

Ponieważ BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność, dlatego też stworzyła oprogramowanie i narzędzia służące do rozszerzenia możliwości hafciarek o dodatkowe funkcje. Dostępne są trzy dodatkowe narzędzia w ramach systemu BERNINA DesignWorks


 

BERNINA DesignWorks


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/1.jpg

System BERNINA DesignWorks posiada trzy narzędzia, które umożliwiają wycinanie otworków, malowanie pisakami oraz zdobienie kryształkami. Wszystkie narzędzia korzystają z programu komputerowego BERNINA DesignWork, a każde z nich zawiera klucz aktywujący daną funkcję w programie.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/2.jpg

Jednym z tych narzędzi jest BERNINA CutWork czyli zestaw do wycinania przy użyciu hafciarki. Wycinać możemy dowolne zaprojektowane wzory. Mogą to być naszywki, aplikacje, łatki do patchworku, ozdobne otworki czy też inne elementy. Wycinać możemy w dowolnej tkaninie, materiale czy piance zamocowanej w tamborku.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/3.jpg

BERNINA CutWork tak jak i inne zestawy rozszerzające możliwości hafciarek BERNINA oparte są na oprogramowaniu BERNINA DesignWorks. Poszczególne moduły/narzędzia zawierają klucz, który aktywuje daną funkcję w programie. Mając jedno narzędzie możemy po pewnym czasie dokupić kolejne i za pomocą jednego programu obsługiwać wszystkie narzędzia rozszerzające możliwości hafciarek BERNINA. Program został tak zaprojektowany, aby jego obsługa była maksymalnie intuicyjna. W programie projektujemy wzory, które następnie wykonujemy na hafciarce przy użyciu specjalnego narzędzia.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/4.jpg

Narzędzie CutWork to specjalny nóż mocowany zamiast igły oraz stopka, która umożliwia docisk materiału podczas wycinania. W pudełku znajdziemy także zapasowe ostrze oraz kluczyk imbusowy do jego wymiany. Do niektórych modeli hafciarek w pudełku z CutWorkiem znajduje się także specjalna płytka ściegowa.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/5.jpg

Projektowanie wzorów przeznaczonych do wycięcia odbywa się w zainstalowanym w komputerze programie, który jest niesamowicie intuicyjny w obsłudze. Najłatwiejszą metodą jest otwarcie obrazka jako tła (pobranego ze skanera, internetu lub kamerą internetową) i następnie obrysowanie go punktami wokół. Powstały zarys, może być następnie wycięty przez hafciarkę.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/6.jpg

Program pozwala wycinać na całej powierzchni tamborka, dlatego bardzo przydatnym narzędziem jest duplikowanie, które pozwala szybko powielić dany wzór. Wycinając łatki, można złożyć razem i zamocować w tamborku kilka warstw materiału, aby przyspieszyć proces powstawania łatek.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/7.jpg

Wycinanie zaprojektowanego wzoru jest równie proste jak jego projektowanie. W miejscu igły montujemy nożyk, a zamiast stopki do haftu zakładamy specjalną stopkę do CutWorku. Hafciarka automatycznie rozpozna nowe narzędzie i wytnie przesłany wzór na materiale upiętym w tamborku. Zamiast zmiany koloru nici, hafciarka będzie zatrzymywać się na przestawienie nożyka w pozycje 1-2-3-4 Zmiana ta odbywa się w mgnieniu oka, wystarczy przekręcić pokrętło na pozycję, o którą prosi nas hafciarka. Do wycinania możemy również używać standardowej stopki do haftu.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/8.jpg

Idealnym materiałem do prac Cutwork są pianki i gąbki. Ze względu na swoją strukturę, pozwalają tworzyć bardzo ciekawe dekoracje 3D. Możemy również pracować między innymi na płótnach i lnach, bawełnach, skórkach i tworzywach sztucznych, papierze i bibule, materiałach jeans i wielu innych. Ze względu na precyzję wycinania, powinno się unikać prac na materiałach elastycznych.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/9.jpg

Pracując z haftem Richelieu, mamy możliwość automatycznego wycięcia otworów a następnie precyzyjnego ich zabezpieczenia. Już nie potrzeba nożyczek.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/10.jpg

Z łatwością wykonamy ozdoby, maskotki, naszywki, zawieszki czy breloczki. Zestaw BERNINA CutWork pozwoli nam na rozszerzenie swojej oferty o nowe produkty czy usługi. Zastosowań CutWorku jest mnóstwo i tylko od naszej wyobraźni zależeć będzie do czego go wykorzystamy.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/11.jpg
Maskotki, breloczki, zawieszki możemy produkować wręcz masowo. Po wycięciu szablonu, wystarczy go jedynie zszyć wokół. Tworząc zawieszki, możemy wcześniej wykonać otwór na sznurek, kokardkę, rzemyk…
https://szycie.info.pl/pic/CutWork/12.jpg

Warto ponownie rozglądnąć się, czy nasze szafy nie gromadzą rzeczy, które wymagają odświeżenia. Jaszczurka wycięta z delikatnej skórki to dekoracja, która pozwoliła wydobyć zapomnianą torebkę z dna szuflady.
https://szycie.info.pl/pic/CutWork/13.jpg

Zdobienia wykonane za pomocą BERNINA CutWork zachwycają swoją dokładnością i sprawiają wrażenie mozolnej ręcznej pracy. Łączenie haftu z CutWorkiem pozwala osiągnąć zdumiewające efekty. CutWork to narzędzie umożliwiające nam nieograniczoną kreatywność i możliwość rozszerzenia naszej ofert haftu komputerowego o zupełnie nowe, innowacyjne i kreatywne rozwiązanie.
https://szycie.info.pl/pic/CutWork/14.jpg

Nożyk tnący jest zakładany w miejsce igły i pracuje w 4 pozycjach – każda jest zaznaczona na jego boku. Poszczególne pozycje są kolejno wyświetlane na ekranie hafciarki lub komputera. Należy wówczas obrócić nożyk na kolejną cyfrę 1-2-3-4. Każdy obrót oznacza, że nożyk będzie wycinał pod innym kątem, dzięki temu, dokładnie przetnie nitki materiału, wycinając łatkę.
https://szycie.info.pl/pic/CutWork/17.jpg
Mając do dyspozycji kilka narzędzi możesz dowolnie łączyć wszystkie lub kilka technik zdobienia. Łączenie Haftu, PaintWorku, CutWorku i CrystalWorku pozwoli na stworzenie niepowtarzalnych i niezwykłych wzorów. Nieograniczona kreatywność w nowych wymiarach!
https://szycie.info.pl/pic/CutWork/15.jpg

Zestaw BERNINA CutWork zawiera:

  • program do projektowanie BERNINA DesignWorks

  • klucz zabezpieczający

  • nożyk tnący wraz z zapasowym ostrzem

  • kluczyk imbusowy

  • w zależności od modelu hafciarki, może zawierać także specjalną płytkę ściegową oraz stopkę.


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/16.jpg
Zobacz również inne zestawy rozszerzające możliwości Twojej hafciarki:
https://szycie.info.pl/pic/CutWork/18.jpg

BERNINA CutWork współpracuje z następującymi hafciarkami:
  • BERNINA Chicago 7
  • BERNINA DECO 340 PL
  • Hafciarki BERNINA Linia 4 "Aurora"
  • Hafciarki BERNINA Linia 5
  • Hafciarki BERNINA Linia 7

Chcesz zapoznać się z szerszym opisem programu - kliknij - Bernina CutWork
 Inni Klienci kupowali również

BERNETTE Swiss Design MILAN 5 Niezawodna i solidna maszyna do szycia

- 26 ściegów,chwytacz rotacyjny
- dziurka automatyczna
- max dł. ściegu 4mm
- max szer. ściegu 7mm
 Cena: 1479.00 zł.
Przesyłka Kurierska GRATIS!

Odkrawacz ręczny Long Ocean
- moc 130 W
- obroty 12000 rpm
- lagowanie do 30 cm
- okrągły nóż
- zasilanie 230 V
 Cena: zł.


SEMSEW 781 - Maszyna imitująca ścieg ręczny !
- imituje ścieg ręczny
- regulowana długość ściegu
- prędkość szycia do 500 obr/min
 Cena: zł.


SIRUBA DL7000-NH1-13 Stebnówka 1- igłowa z podwójnym transportem i silnikiem DirectDrive
- transport ząbkowo-igłowy
- długość ściegu - do 5,0 mm
- prędkość szycia - do 4000 ściegów/min
- do szycia materiałów ciężkich
- silnik energooszczędny Direct Drive
 Cena: zł.


SIRUBA F007K-W922-460/FW Renderka 4 igłowa z silnikiem energooszczędnym !
- 4-igłowa
- łoże płaskie
- górny i dolny przeplot
- możliwość wyłączenia górnego przeplotu
- prędkość szycia do 6000 ściegów/min
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


UCHWYT TYPU MATIC DO STOPEK ZATRZASKOWYCH
- uchwyt MATIC pozwalający na używanie zatrzaskowych stopek
- do maszyn z mocowaniem MATIC (BERNINA, BROTHER, JUKI, ELNA)
 Cena: 59.00 zł.


Lamownik A1 podwójnie zawijający z góry i z dołu do łuków zewnętrznych 30/8 mm
- lamownik A1 30/8 mm
- do stębnówki przemysłowej
- podwójnie zawijający
 Cena: zł.


 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -15.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -12.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
Akcesoria Haft i Szycie

-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu