Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
BERNINA-WILCOM Designer Plus - Najbardziej zaawansownay program do haftu - Programy do haftowania, Bernina-Wilcom, Art Design, Editor Plus, Designer, programy hafciarskie BROTHER - Programy do haftu, oprogramowanie do projektowania haftów, program haftujący
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

BERNINA-WILCOM Designer Plus - Najbardziej zaawansownay program do haftu

BERNINA-WILCOM Designer Plus - Najbardziej zaawansownay program do haftu

twoja cena:


cena regularna:PRZESYŁKA:


Dostępność: Jutro jest u Ciebie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: BERNINA International AG


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

BERNINA-WILCOM Designer Plus - Najbardziej zaawansownay program do haftu


https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
BERNINA DESIGNER Plus


 Profesjonalny program do projektowania haftów
Najwyższy poziom - 3
Zawiera CorelDRAW Essentials X6

Program do projektowania haftów BERNINA-WILCOM Designer Plus to trzeci najbardziej zaawansowany spośród trzech poziomów oprogramowania hafciarskiego
z serii Embroidery Software

Oprogramowanie to polecane jest w szczególności: firmom usługowym, studiom hafciarskim, osobom zajmującym się projektowaniem haftów, a także agencjom reklamowym i studiom graficznym oraz każdemu użytkownikowi, który wymaga od programu najbardziej zaawansowanych funkcji i oczekuje niczym nie ograniczonych możliwości pracy.


https://szycie.info.pl/pic/Bernina_Soft_7/schemat_ES7_450x338.jpg

 • projektowanie napisów z czcionek TTF + 65 alfabetów hafciarskich

 • zmiana kolorystyki napisów oraz sposobu ich wypełnień

 • łączenie kilku wzorów haftu

 • odbicia lustrzane w pionie i w poziomie

 • obracanie haftów

 • pochylanie haftów

 • zwiększanie i zmniejszanie haftów

 • trójwymiarowy podgląd rzeczywisty haftu

 • wbudowany program: CorelDRAW Essentials x6

 • automatyczna zamiana grafiki/zdjęć na haft

 • projektowanie zaawansowanych monogramów

 • ponad 300 dostępnych rodzajów wypełnienia

 • haft krzyżykowy

 • projektowanie patchworku

 • podgląd jak będzie wykonywany haft

 • podgląd naszego haftu na wybranym artykule (bluza, t-shirt, czapka, itp)

 • narzędzia do ręcznego projektowania haftu

 • możliwość rysowania haftu myszką lub tabletem graficznym

 • narzędzia Morphing, Carving Stamp, Halo-Effect

 • narzędzie Color Wheel

 • projektowanie aplikacji

 • narzędzie Stumpwork

 • narzędzie Trapunto

 • narzędzie PunchWork

 • nieograniczone pole haftu, dzielenie wzoru na dowolną liczbę tamborków


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/1.jpg

Program hafciarski BERNINA-WILCOM Designer Plus pozwala na niczym nie ograniczone projektowanie wzorów. Hafty możemy tworzyć zupełnie ręcznie lub też konwertować je z posiadanej grafiki rastrowej czy też wektorowej. Program pozwala na zapis wzoru do dowolnego pliku hafciarskiego.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/2.jpg

Program Designer Plus posiada wszystkie funkcje jakie umożliwiają dwa niższe poziomy oprogramowania czyli ART Design i Editor Plus oraz dodatkowo posiada mnóstwo przydatnych i zaawansowanych narzędzi do ręcznego projektowania haftów oraz zaawansowanej edycji wzorów hafciarskich.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/3.jpg

Nowa wersja oprogramowania hafciarskiego BERNINA Embroidery Software została wyposażona w przejrzysty i intuicyjny interfejs, zawierający wszystkie niezbędne narzędzia ułożone tak, by korzystanie z programu było łatwe i przyjemne, a wszystkie opcje i ustawienia były zawsze „pod ręką”. Pomimo ogromu funkcji, narzędzi i opcji, wszystko jest przemyślanie ułożone w oknie programu. Użytkownik nie ma problemu z odnalezieniem potrzebnego narzędzia czy też przycisku z ustawieniami. Interfejs można dostosowywać do własnych upodobań.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/4.jpg

Narzędzia, opcje, ustawienia i tryby widoku, zostały zobrazowane za pomocą graficznych przycisków – ikonek, dzięki czemu korzystanie z programu nie wymaga znajomości języka angielskiego, a każdy użytkownik po zapoznaniu się z możliwościami programu bez trudu odnajdzie narzędzie, którego potrzebuje.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/5.jpg

Okno robocze programu do projektowania haftów podzielone jest na kilka części. Górna belka zawiera pasek podstawowych narzędzi, ustawień, trybu widoku, powiększenia oraz narzędzia do podstawowej edycji haftów. Po lewej stronie, na rozwijalnych, posegregowanych listach, znajdują się narzędzia do projektowania haftów. Wszystkie zobrazowane za pomocą przycisków. Po prawej stronie znajdziemy paletę kolorów, zakładki zawierające dodatkowe narzędzia i okna oraz m.in. podglądy sekwencji haftowania, a także widoki poszczególnych elementów haftu.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/6.jpg

W środkowej, największej części programu, mamy widok naszego projektu. Możemy wyświetlać widok wybranego tamborka, nakładać linie szablonu, powiększać szczegóły, przełączać się w różnymi trybami widoku, a także zobaczyć jak będzie wyglądał nasz gotowy haft np na bluzie, t-shircie, czapce, koszulce, dresie, itp. Nasz haft możemy także zobaczyć w klasycznym widoku na tamborku. Mamy do dyspozycji wybór z listy dowolnego tamborka różnych producentów hafciarek.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/7.jpg

Program do haftu BERNINA-WILCOM Designer Plus pozwala na tworzenie haftów z dowolnej grafiki rastrowej (BMP, GIF, PNG, itp.) oraz z grafiki wektorowej (CDR, AI, itp.) Konwersja grafiki wektorowej i rastrowej na haft odbywa się automatycznie. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z narzędzia, które umożliwia wybiórcze zamienianie na haft poszczególnych elementów, redukcję kolorów, wyłączanie z zamiany na haft wybranych elementów, itp.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/8.jpg

Oprogramowanie Designer Plus posiada także mnóstwo zaawansowanych narzędzi do ręcznego „rysowania” haftów. Program umożliwia rysowanie krzywych, obiektów zamkniętych lub otwartych, prostych, łuków, okręgów, prostokątów, wieloboków, linii odręcznych, itp. Dodatkowo mamy możliwość edycji każdego z punktu składowego naszych obiektów.


BERNINA-WILCOM Designer Plus - Przerabianie zdjęcia na haft

 

Najnowsza wersja programu BERNINA-WILCOM Designer Plus zyskała nowy algorytm do zamiany zdjęć na haft. Dzięki niemu możesz teraz w bardzo łatwy sposób przerobić kolorowe zdjęcie bezpośrednio na plik hafciarski. Gotowy haft będzie odzwierciedlał nawet najdrobniejsze szczegóły zdjęcia.

https://szycie.info.pl/pic/ikonki/youtube_icon.png Kliknij i zobacz film prezentujący funkcję Color PhotoStitch

 


BERNINA-WILCOM Designer Plus - CutWork

Najnowsza wersja programu Desinger Plus pozwala w bardzo łatwy sposób łączyć ze sobą funkcje haftu i CutWorka. Możemy wykorzystywać tę możliwość do tworzenia ozdobnych wycięć, oczek, otworków, itp. Szeroki wachlarz możliwości i niesamowite, niespotykane efekty,

https://szycie.info.pl/pic/ikonki/youtube_icon.png Kliknij i zobacz film prezentujący funkcję CutWork

 


BERNINA-WILCOM Designer Plus - Wszywanie sznurka, haftowanie sznurkiem

Program Designer Plus pozwala także na tworzenie wzorów przy wykorzystaniu włóczki, sznurka, kordonku, przędzy itp. W prosty i łatwy sposób można uzyskać zaskakujące efekty. Haftowanie sznurkiem pozwala na piękne podkreślenie haftu.

https://szycie.info.pl/pic/ikonki/youtube_icon.png Kliknij i zobacz film prezentujący funkcję Couching

 


BERNINA-WILCOM Designer Plus - 3D Globe Effect

Program BERNINA-WILCOM Designer został także wyposażony w możliwość tworzenia wzorów z wykorzystaniem efektu 3D GLOBE. Pozwala to na uzyskanie wrażenia przestrzenności wzoru. Bardzo interesujący efekt przyciągający wzrok.

https://szycie.info.pl/pic/ikonki/youtube_icon.png Kliknij i zobacz film prezentujący funkcję 3D GLOBE Effect

 


BERNINA-WILCOM Designer Plus - Haftowane litery 3D

Wypukłe napisy stały się prostsze do wykonania niż kiedykolwiek ! Teraz szybko i przyjemnie zaprojektujemy napis, który będzie uwypuklony.

https://szycie.info.pl/pic/ikonki/youtube_icon.png Kliknij i zobacz film prezentujący funkcję Puffy Lettering

 


BERNINA-WILCOM Designer Plus - Haft aplikacji przy użyciu BERNINA CutWork

Wbudowaną w Program Designer funkcję CutWork można także wykorzystać podczas tworzenia haftu metodą aplikacji. Teraz szybko, łatwo, przyjemnie i niesamowicie precyzyjnie wykonamy aplikację, która zachwyci dokładnością.

https://szycie.info.pl/pic/ikonki/youtube_icon.png Kliknij i zobacz film prezentujący funkcję CutWork Appliqué

 


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/9.jpg

Okno programu zawiera mnóstwo przydatnych narzędzi do projektowania haftów. Narzędzia te są pogrupowane w sekcje. Każda z sekcji zawiera narzędzia, których funkcje są przedstawione w formie grafiki. Takie rozwiązanie ułatwia nam nawigację po funkcjach programu. Łatwość obsługi jest dopracowana tak, aby każdy, kto nawet nigdy nie korzystał z podobnych programów był w stanie poradzić sobie z wykonaniem projektu haftu.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/10.jpg

Jeżeli nakładamy na siebie kilka elementów, nie ma potrzeby haftować kilku warstw w tym samym miejscu. Komputer automatycznie usunie ściegi pokrywające się, czyli zaoszczędzi nasz czas i nici.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/11.jpg
 

Program Designer Plus posiada znakomite narzędzia do manualnego projektowania haftu, czyli haft można za pomocą myszki narysować na ekranie. W tym celu możemy wykorzystać kilka, różnych narzędzi. Ręczne projektowanie pozwala na pełną kontrolę nad każdym elementem haftu – czyli daje najlepszą możliwą jakość. Projektowanie linii lub wypełnienia odbywa się za pomocą punktów, które tworzą obrys dowolnego kształtu. Równocześnie możemy bardzo łatwo ustalić pod jakim kątem ma być nakładana nitka.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/12.jpg
 

Na wyposażeniu pakietu hafciarskiego BERNINA-WILCOM Designer Plus znajduje się zaawansowany program do grafiki wektorowej: CorelDRAW Essentials X6 Wbudowany program firmy Corel, stanowi doskonałą bazę do obróbki grafik. Logotyp lub kształt zapisany w krzywych, może być z łatwością zamieniony na kolorowy haft komputerowy.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/13.jpg
 

Wykonywanie aplikacji (naszywek) jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Możemy naszywać wycięte wcześniej elementy, lub wytniemy je z materiału, który wcześniej zamocuje hafciarka. Program zawsze, doskonale naszyje aplikację i zabezpieczy ją ściegiem satynowym.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/14.jpg
 

Zaawansowane aplikacje pozwalają naszywać nie tylko całe elementy, ale również kreować aplikacje linią otwartą (np. łatki żyrafy). Podczas projektowania aplikacji można zaprojektować w tym samym cyklu wykonanie detali (oczy, nos, kwiatki itp).Program potrafi bardzo łatwo wycinać otwory w dowolnych elementach i równie szybko uzupełnia ewentualne puste obiekty. Po wzmocnieniu konturów ściegiem satynowym i nadaniu struktury np. trawie i liściom, uzyskami niemalże portretową jakość haftu.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/15.jpg
 

Dekoracyjne formy wypełnienia (a jest ich ponad 300), upodobnią nasz haft do tych tradycyjnie, ręcznie wykonywanych. Czasem warto uwolnić swoją wyobraźnię…


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/16.jpg
 

Program pozwala na tworzenie napisów spośród 65 wbudowanych alfabetów hafciarskich jak i z dowolnej czcionki zainstalowanej na komputerze (True Type Font). Mamy możliwość projektowania napisów np z dowolnej czcionki, którą dostarczy nam klient, dlatego też haft będzie zawsze idealnym odwzorowaniem logotypu czy typografii używanej przez naszego zleceniodawcę.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/17.jpg
 

Color Wheel to narzędzie dodające efekty kolorystyczne do twojego haftu. Sprawdź, jak może wyglądać Twój haft w kolorach, które być może często pomijasz.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/18.jpg
 

Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest opcja podziału dużego haftu na kilka tamborków. Będziemy mogli np zaprojektować sztandar dla szkoły o wymiarach 1m x 1.1m, a następnie podzielić go na kilka tamborków haftując poszczególne jego elementy, tak by całość wyglądał tak jak haftowana w jednym cyklu. Zyskujemy tym samym nieograniczone pole haftu niezależnie od tego jakie maksymalne pole oferuje nasza hafciarka.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/19.jpg
 

Carving Stamp pozwala nadać jednorodnej strukturze dekoracje z innych haftów lub ich pojedynczych fragmentów.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/20.jpg
 

Narzędzie Morphing Effect pozwala na „wyginanie” elementów haftów na wiele różnych sposobów, dając nam możliwość uzyskania niesamowitych efektów wizualnych, a nasz haft będzie zachwycał swoim wyglądem.


BERNINA-WILCOM Designer Plus - Pozycjonowanie haftu

 

W najnowszej wersji programu dodano jeszcze lepsze opcje dotyczące pozycjonowania haftu i jego rozmieszczenia na tamborku. Precyzyjna linia siatki, która odzwierciedla szablon tamborka pozwala w niebywale dokładny sposób ustalić poprawną pozycję wzoru.


 BERNINA-WILCOM Designer Plus - Pikowanie bloków

Wbudowana w program funkcja "Quilt Block" z pewnością ucieszy miłośników quiltingu. Funkcja ta pozwala na tworzenie bloków do pikowania, które następnie pikujemy przy użyciu tamborka. Bloki mogą mieć różne wypełnienia oraz rozmiar. Mogą także być łączone w większą całość.


BERNINA-WILCOM Designer Plus - Podział haftu na kilka tamborków

Poprawiona została także funkcja MultiHooping, która pozwala na podzielenie ogromnego wzoru haftu na kilka tamborków. Umożliwia ona np. haftowanie ogromnych sztandarów dla szkół przy użyciu hafciarki o średnim lub wręcz małym polu haftu.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/21.jpg
 

Oprogramowanie to polecane jest w szczególności: firmom usługowym, studiom hafciarskim, osobom zajmującym się projektowaniem haftów, a także agencjom reklamowym i studiom graficznym, a także każdemu użytkownikowi, który wymaga od programu najbardziej zaawansowanych funkcji i oczekuje niczym nie ograniczonych możliwości pracy.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/22.jpg
 

Ponieważ oprogramowanie hafciarskie Designer Plus posiada szereg narzędzi do ręcznego projektowania haftów jest świetnym programem do tworzenia haftów regionalnych opartych na szkicach czy też odręcznych rysunkach. Mając do dyspozycji możliwość odręcznego „rysowania” haftu możemy stworzyć dowolny wzór hafciarski będący odwzorowaniem tradycyjnych haftów ludowych czy regionalnych.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/23.jpg
 

Program do projektowania wzorów Designer Plus sprawdzi się też w usługowej branży hafciarskiej. Dzięki niemu będziemy mogli zaprojektować logo naszego klienta i wykonać je na dowolnym elemencie garderoby (koszulka polo, t-shirt, bluza polarowa, kurtka, fartuch, kombinezon) jak i na dowolnym innym przedmiocie (firana, obrus, zasłona, serwety). Haft komputerowy zaprojektowany w programie Designer Plus znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebny jest profesjonalnie wykonany haft odwzorowujący najdrobniejsze szczegóły.


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/24.jpg
 

Program Designer Plus jest idealnym rozwiązaniem dla osób wykonujących projekty haftu usługowo lub dla studiów hafciarskich. Niczym nieograniczone możliwości programu sprawiają, że każdy zlecony projekt może być przez nas wykonany, a ograniczać będzie nas jedynie własna wyobraźnia.Program do haftu BERNINA-WILCOM Designer Plus został wyposażony w nowe narzędzia umożliwiające nowe techniki haftu oraz łączenie ich z innymi funkcjami jakie oferują hafciarki firmy BERNINA

PunchWork

https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/25.jpg
Jest to narzędzie, które pozwala nam na wykonywanie projektów łączących haft oraz Punching czyli wbijanie wełny za pomocą specjalnego narzędzia. Tak wykonany projekt posiada ciekawe wzornictwo i unikalny wygląd, za pomocą wełny możemy podkreślić w projekcie elementy które powinny zostać uwypuklone czy też puszyste jak np elementy futerka zwierzątek, elementy pąków kwiatów, etc.


 

StumpWork


https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/26.jpg
Jest połączeniem haftu z elementami wyciętymi za pomocą narzędzia CutWork. Zaprojektowane wzory zyskują prawdziwe 3D !! W ten sposób możemy tworzyć hafty kwiatów z osobno wyciętymi płatkami, owady z odstającymi skrzydełkami, realistycznie wyglądające liście drzew, itp.


 

Trapunto

https://szycie.info.pl/pic/DESIGNER_PLUS/27.jpg
Piękna technika haftu polegająca na wykorzystaniu uwydatnionych, wypukłych elementów lub całych wzorów. Efekt ten uzyskujemy za pomocą specjalnej opcji w programie. Tworzymy wypukłe satynowe elementy, które sprawiają, że nasz haft staje się niepowtarzalny, przestrzenny i przyciągający wzrok. Technika Trapunto nawiązuje do tradycyjnej, klasycznej techniki haftu.
 


Chcesz zapoznać się z szerszym opisem programu do haftu <- kliknij
Bernina Wilcom Designer PLUS

 Program BERNINA-WICLOM Designer Plus współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft:
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows,11

Inni Klienci kupowali również

Stół prasowalniczy z wytwornicą pary COMEL FUTURA RC5 z żelazkiem i stopą teflonową

- wytwornica o pojemności 5.0 l
- odsysanie i podgrzewanie elektryczne
- termostat do regulacji temperatury stołu
- moc żelazka 850 W
- moc grzałki wytwornicy1650W
- moc grzałki stołu - 1200 W
- moc silnika odsysania - 120 W
- ciśnienie robocze: 2.5 bar
 Cena: zł.


Wielokolorowy Stojak na nici do hafciarek Bernina Aurora, Seria 5, Seria 7, Deco 340 PL
- dodatkowy stojak na nici
- lepsza organizacja miejsca pracy
- pasuje do hafciarek Bernina
 Cena: 531.00 zł.


JUKI LH 3588 G Stębnówka 2-igłowa z podwójnym transportem oraz silnikiem energooszczędnym
- transport  ząbkowo-igłowy
- wyłączane igły
- długość ściegu - do 5 mm
- prędkość szycia - do 3000 ściegów/min
- do szycia materiałów ciężkich
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


SIRUBA LZ457A-21 Maszyna do szycia ściegiem Zyg-Zag
- transport dolny ząbkowy
- prędkość szycia - 3400 ściegów/min
- szerokość ściegu do 5 mm
- długość ściegu do 2 mm
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


BROTHER F400 - Nowoczesna elektroniczna maszyna do szycia

- 40 wbudowanych ściegów
- menu w języku polskim
- max. dł. ściegu 5 mm
- max. szer. ściegu 7 mm
- dziurka na wymiar guzika
- przycisk START/STOP
- chwytacz rotacyjny
 Cena: 3120.00 zł.


Zwijacz podwójnie zawijający A11 (A72L, S72L) - 12 mm
- zwijacz A11 (A72L, S72L) - 12 mm
- do stębnówki przemysłowej
- podwójnie podwijający
 Cena: zł.


 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -16.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -13.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu