Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
BERNINA-WILCOM Editor Plus - Program do haftu komputerowego - Programy do haftowania, Bernina-Wilcom, Art Design, Editor Plus, Designer, programy hafciarskie BROTHER - Programy do haftu, oprogramowanie do projektowania haftów, program haftujący
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

BERNINA-WILCOM Editor Plus - Program do haftu komputerowego

BERNINA-WILCOM Editor Plus - Program do haftu komputerowego

twoja cena:


cena regularna:PRZESYŁKA:


Dostępność: Jutro jest u Ciebie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: BERNINA International AG


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

BERNINA-WILCOM Editor Plus - Program do haftu komputerowego


https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
BERNINA Editor Plus


 Program do projektowania haftów  (Poziom 2)

Zawiera CorelDRAW Essentials X6

Program do projektowania haftu BERNINA-WILCOM Editor Plus to drugi z trzech poziomów oprogramowania hafciarskiego z serii Embroidery Software

Oprogramowanie hafciarskie Editor Plus ze względu na łatwe i szybkie zamienianie grafiki na haft jest polecane w szczególności osobom, które będą wykonywać hafty usługowe w formie logotypów lub innych znaków firmowych na odzieży czy przedmiotach codziennego użytku.
Możliwość tworzenia pięknych napisów pozwala na wykonywanie haftów na ręcznikach, kocykach czy też szatkach do chrztu.
Wbudowany program CorecDRAW Essentials X6 pozwala na projektowanie dowolnych grafik wektorowych, które następnie przerobimy na haft jednym kliknięciem myszy.


https://szycie.info.pl/pic/Bernina_Soft_7/schemat_ES7_450x338.jpg

 • projektowanie napisów z 65 wbudowanych alfabetów hafciarskich.

 • zmiana kolorystyki napisów oraz sposobu ich wypełnień

 • łączenie kilku wzorów haftu

 • odbicia lustrzane w pionie i w poziomie

 • obracanie haftów

 • pochylanie haftów

 • zwiększanie i zmniejszanie haftów

 • trójwymiarowy podgląd rzeczywisty haftu

 • wbudowany program: CorelDRAW Essentials x6

 • automatyczna zamiana grafiki/zdjęć na haft

 • projektowanie zaawansowanych monogramów

 • ponad 300 dostępnych rodzajów wypełnienia

 • haft krzyżykowy

 • projektowanie patchworku

 • podgląd jak będzie wykonywany haft

 • podgląd naszego haftu na wybranym artykule (bluza, t-shirt, czapka, itp)


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/1.jpg

Program hafciarski BERNINA-WILCOM Editor Plus ze względu na łatwość obsługi i intuicyjne projektowanie haftów jest polecany każdemu bez względu na stopień znajomości obsługi komputera czy też innych programów graficznych.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/2.jpg

Nowa wersja oprogramowania hafciarskiego BERNINA Embroidery Software została wyposażona w przejrzysty i intuicyjny interfejs, zawierający wszystkie niezbędne narzędzia ułożone tak, by korzystanie z programu było łatwe i przyjemne, a wszystkie opcje i ustawienia były zawsze „pod ręką”


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/3.jpg

Narzędzia, opcje, ustawienia i tryby widoku, zostały zobrazowane za pomocą graficznych przycisków – ikonek, dzięki czemu korzystanie z programu nie wymaga znajomości języka angielskiego, a każdy użytkownik po zapoznaniu się z możliwościami programu bez trudu odnajdzie narzędzie, którego potrzebuje.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/4.jpg

Okno robocze programu do haftu podzielone jest na kilka części. Górna belka zawiera pasek podstawowych narzędzi, ustawień, trybu widoku, powiększenia oraz narzędzia do podstawowej edycji haftów. Po lewej stronie znajdują się narzędzia pozwalające na zamianę grafik na haft, tworzeniu napisów, dziurek na guzik, rozmieszczania wzorów na tamborku, zaawansowanej edycji itp. Prawe okno zawiera widok naszego haftu oraz umożliwia podgląd wzoru na tamborku, a także pozwala na podgląd naszego haftu na gotowym wyrobie, np na t-shirt’cie, czapce, koszuli, bluzie itp.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/5.jpg

Program do haftu Bernina-Wilcom Editor Plus pozwala na tworzenie haftów z dowolnej grafiki, zarówno rastrowej (BMP, GIF, PNG, itp.) oraz z grafiki wektorowej (CDR, AI, itp.) Konwersja grafiki wektorowej i rastrowej na haft odbywa się automatycznie. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z narzędzia, które umożliwia wybiórcze zamienianie na haft poszczególnych elementów, redukcję kolorów, wyłączanie z zamiany na haft wybranych elementów, itp. Dzięki tym narzędziom Editor Plus jest znakomitym uzupełnieniem programu Corel lub Photoshop – czyli idealny na przykład dla agencji reklamowych.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/6.jpg

Wbudowany w program Auto Digitizer pozwala na automatyczną zamianę na haft dowolnego pliku graficznego. Zastosowanie nowego algorytmu sprawiło, że odwzorowanie grafiki w projekcie haftu jest wręcz idealne i każdy najmniejszy szczegół jest uwidoczniony na gotowym hafcie. Narzędzie pozwala na redukcję kolorów oraz na wyłączenie ze zmiany na haft wybranego koloru (np białego tła z obrazka). Dodatkowo możemy decydować jakim ściegiem będzie wypełniony poszczególny element naszego haftu.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/7.jpg

Program automatycznie rozpoznaje kolory do wyhaftowania, które użytkownik, może następnie ograniczyć do wybranej ilości oraz nadać poszczególnym elementom właściwą gęstość, kąt nakładania oraz strukturę. Pozwala to na dostosowanie haftu do indywidualnych potrzeb.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/8.jpg

Ciekawym narzędziem jest Magiczna Różdżka znana z innych programów graficznych. Narzędzie to pozwala na wybiórczą zamianę na haft elementów grafiki wskazanych za pomocą różdżki. Takie wybiórcze zamienianie elementów grafiki na haft pozwala uzyskiwać zaskakujące efekty.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/9.jpg

Jeżeli nakładamy na siebie kilka elementów, nie ma potrzeby haftować kilku warstw w tym samym miejscu. Komputer automatycznie usunie ściegi pokrywające się, czyli zaoszczędzi nasz czas i nici.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/10.jpg

Otrzymane hafty można edytować np. zmieniając wypełnienie za pomocą kilkuset, różnych wypełnień. można zmienić kolejność haftowania obiektów lub kolorów oraz dodać dowolne napisy.


https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/11.jpg
Każdy z elementów naszego haftu możemy edytować zmieniając jego kształt za pomocą przycisków i znaczników pozwalających na dowolną modyfikacje. Jest to bardzo przydatne narzędzie ponieważ pozwala na uzyskanie dowolnego efektu jaki zaplanowaliśmy. Element jak i całe haftu możemy również obracać, odbijać lustrzenie czy też zmieniać ich wielkość.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/12.jpg
Możemy oczywiście zmieniać także kolejność w jakiej będą haftowane poszczególne elementy haftu. Dzięki tek możliwości jesteśmy w stanie tak zaplanować kolejności haftu, aby żaden detal nie był zahaftowany przez kolejny element naszego haftu.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/13.jpg
Kolejnym interesującym narzędziem jest podgląd haftowania. Na ekranie w formie animacji widzimy w jaki sposób ścieg po ściegu będzie wykonywany nasz haft. Animacja dokładnie odwzorowuje proces haftowania, tak jak będzie to wyglądało na hafciarce. Możemy sprawdzić w ten sposób czy ustawiliśmy odpowiednią kolejność haftu oraz czy zastosowane podszycie jest właściwe.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/14.jpg
Masz ochotę wyhaftować ulubione zdjęcia? Wbudowane narzędzie PhotoSnap automatycznie redukuje zdjęcia do haftu w jednym kolorze.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/15.jpg
Na wyposażeniu pakietu hafciarskiego BERNINA-WILCOM Editor Plus znajduje się zaawansowany program do grafiki wektorowej: CorelDRAW Essentials X6 Wbudowany program firmy Corel, stanowi doskonałą bazę do obróbki grafik. Logotyp lub kształt zapisany w krzywych, może być z łatwością zamieniony na kolorowy haft komputerowy. Dodatkowo mamy możliwość zaprojektowania w Corel-u dowolnej grafiki, a następnie przekształcić ją na haft. Dlatego też mamy nieograniczone możliwości projektowania haftu.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/16.jpg
Program do haftu Bernina-Wilcom Editor Plus umożliwia nam zaawansowane projektowanie napisów. Do dyspozycji mamy 65 wbudowanych pięknych alfabetów hafciarskich. Dodawanie i edycja napisów odbywa się tak jak w edytorach tekstu typu MS Word. Napisy możemy dowolnie wyginać, odbijać, formować, obracać, itp.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/17.jpg
Perfekcyjnie zaprojektowane alfabety hafciarskie pozwalają na tworzenie idealnych i przede wszystkim pięknie wyglądających napisów. Wpisując tekst w ramce napisów, symulacja kształtu liternictwa jest pokazywana obok nazwy alfabetu. Napisy można edytować w dowolny sposób. Każda z liter może być poddana osobno dowolnej modyfikacji.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/18.jpg
Łatwość z jaką możemy projektować napisy i wzory hafciarskie sprawia, że nawet początkujący hafciarze będą mogli bez trudu wykonywa hafty na ręcznikach, kocykach, odzieży, przedmiotach codziennego użytku czy też elementach domowego wyposażenia jak firany, zasłony, makatki. Szeroki wachlarz możliwości sprawi, że mając do dyspozycji oprogramowanie do haftu BERNINA Editor Plus możemy w łatwy sposób zarabiać pieniążki wykonując haftu usługowo czy też sprzedając przedmioty ozdobione indywidualnymi wzorami.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/19.jpg
Rewelacyjnym pomysłem na wykorzystanie możliwości projektowania napisów jest także produkcja haftowanych szatek do chrztu. Możliwość tworzenia haftowanych napisów, daje nam szeroki wachlarz usług i produktów jakie możemy zaproponować naszym potencjalnym odbiorcom.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/20.jpg
Program oferuje także możliwość tworzenia 1-, 2-, lub 3-literowych monogramów, wraz z obramowaniem i ornamentami. Posiada także zaawansowaną możliwość edycji i szereg ustawień dotyczących wyglądu projektowanych monogramów.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/21.jpg
Monogramy w łatwy sposób uatrakcyjnią m.in.: pościel, ręczniki czy szlafroki. Wbudowana duża ilość obramowań, pozwala tworzyć zarówno tarcze szkolne jak i naszywki z identyfikatorem dla odzieży. Mogą one również stanowić wspaniała bazę dla dekoracji.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/22.jpg
Haft krzyżykowy potrafi wykonać każda hafciarka, ale nie każdy program potrafi go zaprojektować. Zawarty w programie Editor Plus moduł do haftu krzyżykowego pozwala na automatyczną zamianę grafiki na haft krzyżykowy oraz na ręczne projektowanie każdego krzyżyka, dodatkowo pozwala tworzyć napisy, a do dyspozycji mamy aż 10 rodzajów krzyżyków.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/23.jpg
BERNINA Cross Stitch to idealne narzędzie na potrzeby haftu krzyżykowego, proste i łatwe w obsłudze. Po zaprojektowaniu naszego wzoru maszyna wykona nam gotowy haft, który wygląda dokładnie tak, jak ręczna, misternie wykonana praca.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/24.jpg
Program posiada wbudowany moduł BERNINA Quilter, który umożliwia projektowanie dzieła sztuki jakim jest Patchwork. Oprogramowanie ułatwia nam zaprojektowanie Patchwork’u. Pozwala na jego skomponowanie oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów oraz na dodanie haftów, a także ściegów ozdobnych do naszego projektu.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/25.jpg
Ciekawą opcją programu jest możliwość haftowania dziurek na wymiar guzika. Wbudowane 9 wzorów oraz możliwość ustawiania takich parametrów jak długość, szerokość, gęstość ściegu itp, pozwala na uzyskanie efektu jaki nas interesuje.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/26.jpg
Czy wiesz jak haftować na materiałach różnej grubości i różnej rozciągliwości? Nie musisz tego wiedzieć! Wybierz w programie rodzaj materiału na którym znajdzie się haft i włącz automatyczną funkcję underlay, czyli podszycie. Włączając jedną lub dwie warstwy podszycia, hafciarka przed wykonaniem haftu przyszyje materiał do flizeliny. Dzięki temu haft nie będzie marszczony i będzie wyglądał idealnie na każdym materiale. Bardzo pomocne są narzędzia justyfikacji: wyrównania do prawej, do lewej, środkowanie, kalejdoskop, wianuszek, grupowanie… Dzięki nim można kreować wspaniałe hafty nawet z prostych elementów.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/27.jpg
Program do haftu BERNINA-WILCOM Editor Plus potrafi zapisywać i odczytywać hafty z wielu i do wielu formatów plików hafciarskich. Dlatego też mając w swoim studiu hafciarskim kilka hafciarek jedno czy wieloigłowych obsłużymy je bez problemu za pomocą programu Editor Plus Dlatego też program to inwestycja „na lata” ponieważ rozwijając swój park maszynowy o nowe hafciarki, program nie wymaga zmiany ponieważ obsłuży z powodzeniem prawie każdą hafciarkę świata.
https://szycie.info.pl/pic/EDITOR%20PLUS/28.jpg
Ponieważ oprogramowanie hafciarskie Editor Plus potrafi „przerabiać” na haft dowolną grafikę wektorową czy też grafikę rastrową, bez problemu poradzi sobie z haftem usługowym w postaci logo firmowego na koszulce polo, t-shirtcie czy bluzie. Po prostu klient dostarcza nom swoje logo w formie graficznej, a my za pomocą jednego kliknięcia myszy mamy gotowy haft, który następnie wykonujemy w dowolnej liczbie egzemplarzy. Szybko, łatwo, przyjemnie i z zyskiem.

Chcesz zapoznać się z szerszym opisem programu - kliknij - Bernina Wilcom Editor PLUS

Program BERNINA-WICLOM Editor Plus współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft:
Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Inni Klienci kupowali również

MATA DO CIĘCIA OLFA O WYMIARACH 30x45cm
30x45cm
Do noży krążkowych
 Cena: 75.00 zł.


Tamborek 100x100 mm do hafciarek Bernette: CHICAGO 7
- pole haftu 10x10 cm
- pasuje do Chicago
- szablon w zestawie
 Cena: 168.00 zł.


SIRUBA L720-H1 Stebnówka 1- igłowa z silnikiem energooszczędnym do ciężkich materiałów
- transport - ząbkowy
- długość ściegu - do 5 mm
- prędkość szycia - do 4000 ściegów/min
- do szycia materiałów ciężkich
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


SIRUBA HF008-03064P/HFT Maszyna 3-igłwoa łańcuszkowa, metalowy puller, silnik energooszczędny
- transport ząbkowy
- długość ściegu - do 3,6 mm
- prędkość szycia - do 4200 ściegów/min
- rozstaw igieł 6,4 mm
- metalowy puller
- 3 nitkowa łańcuszkowa
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


Osłona haftu - Stick Protect. Bardzo Miękka. BIAŁA. <br>Rolka 25mb x szer. 50 cm

- temp. klejenia 120-130 st. C
- gramatura: 53g/m2
- 25 mb x szer. 50cm = 12.5m2
- 1mb = 3.59 zł, 1m2 = 7.18 zł
 Cena: 89.75 zł.
Paczkomat 13.99 | Kurier 16.99

 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -16.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 13:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -13.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 13:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 830 - 1630

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu