Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
HAPPY HCD3-X 1501-40 15-igłowa przemysłowa hafciarka o polu haftu 120x40cm - Hafciarki komputerowe dla firm, przemysłowe maszyny do haftu, hafciarka BERNINA, HAPPY, BROTHER - Hafciarki domowe, hafciarki przemysłowe, Bernina, Happy, Brother
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

HAPPY HCD3-X 1501-40 15-igłowa przemysłowa hafciarka o polu haftu 120x40cm

HAPPY HCD3-X 1501-40 15-igłowa przemysłowa hafciarka o polu haftu 120x40cm

twoja cena:


cena regularna:PRZESYŁKA:


Dostępność: Na Zamówienie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: HAPPY


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

HAPPY HCD3-X 1501-40 15-igłowa przemysłowa hafciarka o polu haftu 120x40cm


https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
HAPPY HCD2-X 1501-40 - Komputerowa, japońska hafciarka przemysłowa z najwyższej półki
 
15-igłowa, japońska, przemysłowa hafciarka komputerowa o największym polu haftu dedykowana do najcięższych zadań
i najbardziej profesjonalnego użytku

HAPPY HCD3-X 1501-40

 

Japońska przemysłowa 15-igłowa hafciarka komputerowa !

Największe pole haftu: 120 x 40 cm !! !! !!

Prawdziwe Made in JAPAN !

Prędkość haftu 1 000 wkłuć na minutę !

Automatyczne cięcie nici !

Dedykowana do najcięższych zadań !


 

Funkcje i możliwości hafciarki HAPPY HCD3-X

 

 • 15 igieł = 15 kolorów nici nawleczonych jednocześnie

 • metalowa, wzmocniona konstrukcja – waga 109 kg (!)

 • wysoka kultura pracy

 • maksymalne pole haftu 120×40 cm

 • ogromna prędkość haftowania 1000 ściegów na minutę

 • przystosowana do pracy 24h na dobę

 • kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali

 • możliwość edycji wzoru bezpośrednio z poziomu ekranu

 • wbudowane gotowe wzory haftów

 • wbudowane czcionki alfabetu w kilku rozmiarach

 • wbudowany szpulownik do nawijania nici do bębenka

 • wbudowane gniazdo 2xUSB i LAN

 • odczyt haftów bezpośrednio z PenDrive USB

 • czujniki zerwania nici i automatyczny powrót do miejsca zerwania nitki

 • wbudowane nożyczki – automatyczne obcinanie nici

 • współpraca z komputerem – bezpośrednie połączenie poprze kabel USB, sieć LAN lub moduł WiFi

 • płynna regulacja prędkości haftu

 • edycja haftów pozwala na ich skalowanie, rotowanie co 1 stopień, łączenie, lustrzane odbicia, kopiowanie, etc.

 • wolne ramię hafciarki umożliwia haftowanie wąskiej odzieży dziecięcej i elementów z trudnodostępnymi miejscami

 • precyzyjny system naprężenia i prowadzenia nici wyposażony w obrotowe naprężacze oraz sprężynki i system przelotek

 • łatwe nawlekanie

 • kompatybilna z tamborkami Tajima

 • dostępny tamborek do haftu na czapkach bejsbolowych (pole haftu 70 x 180 mm)

 • możliwość haftu na skarpetach – dostępny specjalny tamborek

 • szeroki wybór tamborków płaskich i okrągłych

 • możliwość doposażenia w moduł Wi-Fi do komunikacji z komputerem

 • możliwa praca w sieci z kilkoma hafciarkami zarządzanymi z jednego komputera


Chcesz zapoznać się z szerszym opisem hafciarki - kliknij - Hafciarka HAPPY HCD3-X 

https://szycie.info.pl/pic/HCD1501/HCD2X_wymiary_1_b.jpg


Przemysłowa maszyna hafciarska HAPPY HCD3-X 1501-40 to specjalna wersja hafciarki HAPPY HCD3, została wyposażona w największe pole haftu wynoszące aż 120x40cm, dzięki tak ogromnemu polu haftu możemy bez przeszkód haftować na obrusach, pościelach, sztandarach, szatach liturgicznych i innych dużych powierzchniach. Maszyna do haftu HAPPY HCD 3-X pozwala na haft z prędkością 1000 wkłuć na minutę na tamborkach płaskich! W przypadku użycia ramy zaleca się ograniczenie prędkości do 850 wkłuć na minutę. Urządzenie posiada stabilną metalową konstrukcję i bardzo mocny silnik, co gwarantuje niezawodność i zapewnia długą bezawaryjną pracę przy zachowaniu ogromnej siły wkłucia. Hafciarka komputerowa HAPPY HCD3-X jest łatwa w nawlekaniu i sterowana poprzez czytelny, dotykowy kolorowy ekran co sprawia, że ta maszyna do haftu nadaje się dla każdego, nawet początkującego użytkownika, który dopiero stawia pierwsze kroki w hafcie komputerowym. HAPPY HCD 2-X jest także bardzo uniwersalną hafciarką mogącą haftować dosłownie na każdym materiale jak i na dowolnym elemencie garderoby. Konstrukcja tego modelu hafciarki pozwala na haftowanie „non stop” nawet 24h/dobę.


HAPPY HCD 2 - Metalowa konstrukcja

Japońskie hafciarki Happy tak jak hafciarki szwajcarskiej firmy BERNINA posiadają wzmocnioną, metalową konstrukcję oraz metalowe podzespoły, które zapewniają bezawaryjną pracę i długowieczność. Solidna konstrukcja to także gwarancja siły wkłucia i prędkości, która w modelu HCD3-X wynosi aż 1 000 wkłuć na minutę. Hafciarka posiada możliwość doposażenia w różnego rodzaju tamborki. Mamy możliwość zastosowania tamborka do czapek bejsbolowych, a także tamborka do haftu na skarpetkach czy też wielu rodzajów tamborków płaskich (prostokątnych i okrągłych) oraz tamborków sprężynowych.


Zobacz co potrafi przemysłowa hafciarka 15-igłowa HAPPY HCD 3-X

Zastosowanie specjalnej ramy w modelu HAPPY HCD3 pozwoliło na osiągnięcie niewyobrażalnego dotychczas pola haftu o wymiarach 120 x 40 cm (metr dwadzieścia na prawie pół metra !). Tak ogromne pole haftu pozwoli nam na wykonywanie haftów na sztandarach dla szkół, OSP czy też Kościołów. Możemy także bez trudu haftować ogromne obrusy, pościele czy też elementy bielizny stołowej. Hafciarka HAPPY HCD3-X daje nam nieograniczone możliwości i wszechstronność! Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

HAPPY HCD2-X 1501-40 - Hafciarka przemysłowa o polu haftu 120x40cm
   
HAPPY HCD2-X 1501-40

Hafciarka HAPPY HCD3-X swoimi gabarytami i ponad 100kg wagą robi wrażenie na każdym. HCD3-X jest po prostu ogromna, solidna, ciężka i niesamowicie szybka. Jej unikalna metalowa konstrukcja pozwala na wielogodzinną pracę nawet z najtrudniejszymi materiałami. Wyprodukowana w całości w Japonii hafciarka spełni wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Profesjonalny sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Hafciarka pozwala na niczym nieograniczony haft oraz wielogodzinną pracę trwającą nawet 24 godziny na dobę ! Żeliwny korpus hafciarki zapewnia stabilną pracę pozbawioną drgań i zapewniającą niesamowitą trwałość konstrukcji.

   

Hafciarka komputerowa HAPPY HCD3-X posiada 15 igieł co pozwala na nawleczenie 15 kolorów nici jednocześnie. Wykonując więc 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 czy też 15 kolorowy haft nie musimy zatrzymywać hafciarki, aby zmienić kolor nici. Wystarczy zaprogramować daną igłę przypisując jej wybrany kolor we wzorze haftu. Oczywiście możemy także wykonywać wzory, które mają więcej niż 15 kolorów, ponieważ hafciarka po wyhaftowaniu 15 kolorów zatrzyma się i poprosi o nawleczenie kolejnego koloru lub kilku kolorów nici. Nawlekanie maszyny do haftu HAPPY HCD 3-X jest bardzo proste i szybkie. Nowe nici możemy dowiązać do końcówek poprzedniego koloru i przeciągnąć je jednym ruchem przez wszystkie naprężacze i przelotki. Na koniec wystarczy tylko przewlec nić przez oczko igły. O wysoką efektywność zadbano, instalując serię czujników zerwania nici. Automatyczne zatrzymanie hafciarki, pozwala w bardzo prosty sposób wrócić do przerwanego miejsca w hafcie i dokończyć wór. HAPPY HCD3-X 1501-40 będzie również pamiętał wprowadzone wcześniej dane w przypadku nagłej utraty zasilania.

HAPPY HCD2 - Naprężacze w przemysłowej, japońskiej hafciarce
   
HAPPY HCD2 - Naprężacze i prowadzenie nici

Zestaw dodatkowych sprężynek naprężających ma zadanie zapobiegać przypadkowej zmianie naprężenia nici. Precyzyjne i „trzymające” ustawioną wartość przemysłowe naprężacze obrotowe pozwalają na zachowanie idealnego naprężenia nici oraz jego bardzo precyzyjną regulację. Specjalne plastikowe rurki zapobiegają plątaniu się nici oraz pozwalają na zachowanie czystości i porządku.

   

Igielnica w hafciarce HAPPY HCD3-X to prawdziwy majstersztyk inżynierii ! Zaprojektowana tak, aby kultura i bezawaryjność hafciarki były na jak najwyższym poziomie. Hafciarka szybko i płynnie zmienia igłę z kolejnym kolorem naszego haftu uprzednio obcinając i zabezpieczając poprzedni kolor nici.

HAPPY HCD2 - Igielnica
   
Dotykowy ekran - hafciarka HAPPY HCD 2

Hafciarka HAPPY HCD3-X sterowana jest za pomocą dotykowego 7-calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Ekran umożliwia nam nie tylko wybór i podstawową edycję haftu, ale także na zaawansowane modyfikacje naszego wzoru. Wszystko odbywa się poprzez wskazanie odpowiedniej „ikonki” obrazującej daną funkcję. Wszystko odbywa się łatwo i precyzyjnie. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i z pewnością każdy użytkownik będzie w stanie szybko nauczyć się obsługi hafciarki. Wysoka rozdzielczość ekranu sprawia, że wszystko jest czytelne i przejrzyste.

   

 

Ekran dotykowy pozwala na wszelkie regulacje i wprowadzanie ustawień dotyczących zarówno haftu jak i hafciarki. Duże i czytelne ikony oraz animacje i grafiki pozwalają na łatwe nawigowanie po menu. Podgląd haftu na tamborku ułatwia nam pracę i pozwala np na „oszczędne” rozłożenie na tamborku kilku wzorów naszywek, tak aby nasza praca była bardziej wydajna. Wzory możemy skalować, obracać czy też odbijać lustrzanie.

HAPPY HCD 2 - Ekran sterujący
   
Wbudowane wzory haftu - HAPPY HCD 2

W pamięci hafciarki znajduje się mnóstwo wbudowanych wzorów hafciarskich. Wzory te są pogrupowane, a dostęp do nich jest bardzo przejrzysty i wygodny. Wbudowane wzory możemy łatwo modyfikować i łączyć ze sobą. Wszystkie zmiany i modyfikacje dostępne są z poziomy dotykowego ekrany hafciarki.

   

Hafciarka posiada także możliwość haftowania napisów tworzonych bezpośrednio za pomocą ekranu. Do dyspozycji mamy trzy kroje fontów hafciarskich w kilku rozmiarach! Daje nam to niesamowite możliwości i pozwala na wykonywanie spersonalizowanych ubrań, kocyków, ręczników, czapek itp, bez konieczności projektowania haftów na komputerze. Daje nam to możliwość wykorzystania hafciarki np. podczas festynów, zabaw, imprez czy też na stoisku w ruchliwym turystycznym miejscu, gdzie będziemy mogli wykonywać hafty usługowo z dowolnym napisem wybranym przez naszego klienta.

Dostępne czcionki w hafciarce HAPPY HCD2
   
Modyfikacje haftu - HAPPY HCD 2

Nasze napisy możemy dowolnie modyfikować i tworzyć z nich fantazyjne wzory. Możemy haftować także ciekawe monogramy lub łączyć napis ze wzorem haftu. Wszystko to dostępne jest poprzez wbudowany w hafciarkę program to projektowania i edycji napisów i haftów.

   

Mocny silnik zastosowany w hafciarce HAPPY HCD3-X 1501-40 pozwala na haftowanie nawet najgrubszych materiałów. Siła wkłucia hafciarki bez problemu poradzi sobie z haftem np. na pasach do Judo. Hafciarka przystosowana jest do najcięższych zadań i wielogodzinnej pracy.

HAPPY HCD 2 - Mocny silnik, wzmocniona konstruckcja
HAPPY HCD 2 1501-40 - Haft na pasach JUDO

Wzmocniona konstrukcja i metalowe podzespoły pozwalają na pracę z najtrudniejszymi materiałami. Posiadając hafciarkę HAPPY HCD3-X mamy pewność, że możemy przyjąć każde hafciarskie zlecenie i wykonać hafty, które zachwycą naszych klientów.

   

 

Hafciarka przemysłowa HAPPY HCD3-X pozwala na haftowanie wzorów wczytanych bezpośrednio z PenDrive USB. Przygotowane w programie do projektowania haftów wzory możemy z łatwością przenieść do hafciarki poprzez czytnik USB. Dodatkowo wzory te możemy edytować już z poziomu ekranu hafciarki dostosowując je do naszych potrzeb. Zapisane na PenDrive wzory widoczne są na ekranie hafciarki w formie zdjęć, co bardzo ułatwia pracę. Drugie gniazdko USB służy do podłączenia myszki komputerowej, aby jeszcze precyzyjniej sterować hafciarką i haftem. Możemy także zapisywać hafty z PenDrive USB do pamięci hafciarki.

HAPPY HCD 2 - Gniazdka USB
   
HAPPY HCD2 - Łączenie w sieć LAN i połączenie z komputerem poprzez USB

Z drugiej strony ekranu znajdziemy gniazdo LAN oraz „drukarkowe” gniazdo USB. Gniazdo LAN umożliwia podłączenie hafciarki z routerem naszej sieci komputerowej dzięki czemu mamy możliwość sterowania kilkoma hafciarkami będącymi w naszej sieci z poziomu jednego komputera !

„Drukarkowy” port USB służy do połączenia hafciarki bezpośrednio z naszym komputerem aby móc sterować hafciarką z poziomu komputera. Możemy nie tylko sterować hafciarką, ale również wysyłać hafty bezpośrednio z komputera „po kablu”.

Opcjonalne hafciarkę można wyposażyć w moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodową komunikację z komputerem.

   
   

Wąskie cylindryczne wolne ramię hafciarki umożliwia nam haftowanie dowolnych i trudno dostępnych miejsc takich jak kieszenie, nogawki, rękawki, wąska odzież dziecięca, obuwie, itp. Dzięki zastosowaniu tak długiego i wąskiego wolnego ramienia nasza hafciarka staje się bardzo uniwersalna i pozwala na wykonanie każdego hafciarskiego projektu nawet na najbardziej wymagającym elemencie.

HAPPY HCD2 - Wąskie, cylindryczne ramię hafciarki
   
Szpulownik w hafciarce HAPPY HCD2

Hafciarka posiada także wbudowany szpulownik, który umożliwia szybkie nawinięcie nici na szpulkę, którą wkładamy do bębenka. Niezależny silnik szpulownika pozwala na nawijanie nici podczas pracy hafciarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza praca jest jeszcze bardziej wydajna, a tym samym szybciej możemy zrealizować większą ilość zleceń. Szpulownik zapewnia idealne nawinięcie nitki na szpulkę w bardzo krótkim czasie.

Hafciarkę happy HCD3-X 1501-40 można wyposażyć w specjalny stół powalający na lepszą stabilizację materiału i podtrzymanie ciężkich rodzajów tkaniny. Stół pozwala także na wyeliminowanie drgań, które mogą być przyczyną głośnej pracy i pogorszonej jakości haftu.

HAPPY HCD2-X 1501-40 - Komputerowa hafciarka o największym polu haftu
HAPPY HCD2 - Oświetlenie LED

Hafciarka posiada także jasne oświetlenie LED umieszczone tuż nad igielnicą. Oświetlenie to w idealny sposób oświetla pole pracy i ułatwia precyzyjne pozycjonowanie haftu oraz pracę z materiałem.

   

Hafciarkę HAPPY HCD3-X można wyposażyć także w opcjonalny laserowy wskaźnik, który „rysuje” za pomocą światła lasera obrys naszego haftu lub miejsce gdzie dany element wzoru znajdzie się fizycznie na tamborku. Ułatwia to zdecydowanie pracę oraz pozwala na precyzyjne pozycjonowanie naszego haftu na materiale.

Wskaźnik laserowy w hafciarce HAPPY HCD2
   
HAPPY HCD2-X 1501-40 - Haft na czapkach

Hafciarkę HAPPY HCD3-X możemy także wyposażyć w specjalny tamborek umożliwiający haft na czapkach bejsbolowych. Tamborek pozwala na łatwe i szybkie upinanie czapek oraz precyzyjny haft na środku naszej czapki. Zestaw do haftu na czapkach pozwala na bardzo wydajne haftowanie ponieważ zawiera dwa uchwyty do mocowania czapki, dzięki czemu możemy upinać kolejną czapką podczas gdy hafciarka haftuje jedną z nich.

   

Kolejnym tamborkiem specjalistycznym w jaki możemy wyposażyć naszą hafciarkę jest tamborek do haftu na elementach cylindrycznych i tunelowych. Możemy dzięki niemu z łatwością haftować na nogawkach, rękawkach, okrągłych etui np na butelkę z winem, itp. Tan specjalistyczny tamborek pozwala na łatwy haft zszytych cylindrycznie elementów bez konieczności ich rozpruwania. Idealnie nadaje się także do haftowania kieszeni.

HAPPY HCD 2 - Haftowanie na elementach cylindrycznych
   
HAPPY HCD2 - Haft na skarpetach

Maszyna do haftu HAPPY HCD3-X 1501-40 posiada także możliwość wyposażenia w specjalny tamborek do haftu na skarpetach. Łatwy montaż tamborka i upinanie skarpet co pozwala na wydajne haftowanie i szybką realizację dowolnego zlecenia. Tamborek pozwala na haftowanie nie tylko na skarpetach, ale również na wąskiej odzieży dziecięcej jak np niemowlęce body. Idealnie nadaje się także do haftu na rękawiczkach.

   

Bardzo interesującym rozwiązaniem jest możliwość wyposażenia hafciarki HAPPY HCD3-X w specjalny system sprężynowych tamborków. Tamborki sprężynowe umożliwiają haftowanie gdy w żaden sposób nie możemy upiąć materiału w standardowym tamborku. Dzieje się tak ze względu na rodzaj materiału na jakim haftujemy, bądź ze względu na trudne umiejscowienie naszego wzoru haftu. Ramka sprężynowa umożliwia lub ułatwia haftowanie na skórze i materiałach skóropodobnych, na ortalionie, filcu, wykładzinach. Ze względu na trudną lokalizację haftu, ramka sprężynowa pozwala na łatwe haftowanie na kołnierzyku koszuli, stójce, haftu na patce, haftu na gotowej kieszonce czy też w pobliżu zamka błyskawicznego. Ramka sprężynowa pozwala także na bardzo łatwe upinanie toreb i plecaków.

Tamborki sprężynowe występują w różnych rozmiarach i kształtach.

Tamborki sprężynowe, zatrzaskowe #1

   
HAPPY HCD2 - Przyrząd do wycinania oraz wykonywania haftów richelieu

Hafciarkę można wyposażyć także w specjalny przyrząd służący do wykonywania m.in. haftów Richelieu. Narzędzie to wybija/wycina otworki, których obrys można uprzednio wyhaftować. Zestaw do wycinania pozwala na uzyskanie pięknych efektów w haftach regionalnych i haftach Richelieu.

   

Kolejnym opcjonalnych dodatkiem jest specjalny system laserowych czujników bezpieczeństwa, które zatrzymują pracę maszyny w przypadku gdy jakiś przedmiot znajdzie się w polu pracy hafciarki.

HAPPY HCD2 - Laserowy czujnik bezpieczeństwa
   
Tamborki do hafciarki HAPPY HCD 2

Hafciarkę można wyposażyć także w różnego rodzaju standardowe tamborki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Szeroki wybór tamborów sprawia, że mamy duży zakres możliwości dostosowania naszej hafciarki do własnych preferencji i potrzeb. Hafciarki HAPPY są kompatybilne z tamborkami systemu TAJIMA.

   

Hafciarka happy HCD3-X jak i inne hafciarki HAPPY mogą pracować w sieci i być sterowane zza pomocą jednego komputera. Sieć może być oparta na tradycyjnej kablowej sieci LAN jak i sieci bezprzewodowej Wi-Fi

HAPPY - Praca w sieci komputerowej

Jak widać hafciarka HAPPY HCD3-X jest w 100% uniwersalna i każdy z użytkowników z pewnością będzie mógł dopasować hafciarkę do swoich potrzeb. Uniwersalność i niesamowita wytrzymałość sprawiają, że hafciarka jest polecana do każdej działalności i z powodzeniem wykona każde hafciarskie zadanie jakie przed nią postawimy. Nadaje się zarówno do małej działalności gospodarczej jak i dużego, profesjonalnego studia hafciarskiego. Idealna hafciarka dla agencji reklamowych i punktów usługowych, a także dla zakładów produkcyjnych i rzemieślniczych. Gotowa do pracy 24h na dobę!


HAPPY HCD2 1501-40 - Komputerowa, przemysłowa, japońska hafciarka 15-igłowa HAPPY HCD 2 1501-40 - Japońska hafciarka przemysłowa dla najbardziej wymagających
HAPPY HCD2-X 1501-40 - Komputerowa hafciarka o ogromnym polu haftu 120x40cm

HAPPY Embroidery - Hafciarki rodem z Japonii !

Chcesz zapoznać się z szerszym opisem hafciarki - kliknij - Hafciarka HAPPY HCD3-XInni Klienci kupowali również

STOPKA DO PRZYSZYWANIA APLIKACJI (ścieg max 7mm)
- do przyszywania aplikacji
- przeźroczysta
- do maszyn z mocwaniem MATIC (BERNINA, BROTHER, JUKI, ELNA)
 Cena: 69.00 zł.


JACK JK-58720D-403 Stębnówka 2-igłowa z podwójnym transportem, chwytacz XXL i silnik Direct Drive + funkcje automatyczne !
- transport ząbkowo-igłowy
- długość ściegu - do 7 mm
- prędkość szycia - do 3000 ściegów/min
- do szycia materiałów lekkich i średnich
- powiększone chwytacze XXL
- funkcje automatyczne
- silnik energooszczędny Direct Drive
 Cena: zł.


JACK JK-6380BC-Q do szycia grubych materiałów, podwójny transport, jak JUKI DU 1181+ Direct Drive,
- transport ząbkowo-stopkowy
- długość ściegu - do 8 mm
- prędkość szycia - do 2000 ściegów/min
- do szycia materiałów ciężkich
- pozycjonowanie igły
- silnik energooszczędny Direct Drive
 Cena: zł.


SIRUBA 737K-504M2-04 Overlock 3 nitkowy, silnik energooszczędny Direct Drive
- owerlok 3 nitkowy
- prędkość szycia do 7500 ściegów/min
- długość ściegu do 3,6 mm
- transport dyferencjalny
- szerokość ściegu obrzucającego 4 mm
- silnik energooszczędny Direct Drive
 Cena: zł.


BERNETTE B-38 Komputerowa Maszyna do Szycia z obcinaniem nici!

- 394 programów szycia
- dziurka automatyczna
- automatyczne obcinanie nici
- max dł. ściegu 4 mm, szer. 7 mm
- przycisk START/STOP
- pozycjonowanie igły
- chwytacz rotacyjny
 Cena: 3099.00 zł.
Przesyłka Kurierska GRATIS!

JUKI DDL 9000 CF Stębnówka 1-igłowa z automatyką, silnikiem Direct Drive !
- transport - ząbkowy
- długość ściegu - do 5 mm
- prędkość szycia - do 5000 ściegów/min
- do szycia materiałów lekkich i średnich
- funkcje automatyczne
- silnik energooszczędny Direct-Drive
 Cena: zł.


JUKI DLM 5400N-7 Stębnówka 1-igłowa z odkrawaczem krawędziowym i automatyką !
- prędkość szycia - 4500 ściegów/min
- długość ściegu do 5 mm
- szerokość obcinania - 3.2 mm
- podnoszenie stopki - 4 do 10 mm
- funkcje automatyczne
- dostępne różne rozstawy
 Cena: zł.


 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -16.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -13.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu