Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
Hafciarki domowe, hafciarki przemysłowe, Bernina, Happy, Brother
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

Sklep, szeroki wybór, atrakcyjna cena - maszyny do haftu. Oferujemy różne maszyny do haftowania: hafciarki domowe, hafciarki do hobby, hafciarki przemysłowe, z podziałem na hafciarki wieloigłowe, hafciarki wielogłowicowe oraz serwis hafciarek.


HAFCIARKI KOMPUTEROWE

Strałka w lewo   Strałka w prawo
Hafciarki domowe   Hafciarki dla firm
Hafciarki dla Każdego   Hafciarki dla Firm
Domowe i hobbystyczne hafciarki oraz maszyno-hafciarki. Prosta obsługa, wysoka jakość i przystępna cena maszyn haftujących. W ofercie BERNETTE / BERNINA, BROTHER   Hafciarki dedykowane do działalności gospodarczej. Wzmocniona konstrukcja, metalowe podzespoły i bezawaryjność. W ofercie Szwajcarska BERNINA oraz Japońskie HAPPY

 


 

Witamy w Świecie Haftu Komputerowego


Hafciarki komputerowe, domowe, dla firm, przemysłowe, dedykowane do działalności gospodarczej

Haft komputerowy, maszyna haftująca, haftowanie komputerowe


Sklep internetowy Globar posiada szeroką ofertę maszyn do haftu komputerowego.
Nasze maszyny do haftowania, to rozwiązanie idealne dla każdego!

Posiadamy różne maszyny do haftu, które możemy podzielić na dwie grupy:

1.    Hafciarki komputerowe dla domu i hobby.

Są to hafciarki łatwe w obsłudze, o niedużym polu haftu, inaczej mówiąc tanie maszyny do haftu, na start. Nie każda hafciarka domowa lub hafciarka do hobby musi być wykorzystywana tylko w tym celu. Często zdarza się niektóre z nich będą używane też punkcie hafciarskim lub w pracowni krawieckiej. Hafciarka komputerowa stanowi znakomite uzupełnienie i dopełnienie możliwości, jakie nie mają maszyna do szycia, owerlok czy renderka. Często hafciarki w tej grupie same są nie tylko maszynami do haftowania lecz także normalnymi maszynami do szycia. Urządzenie to nazywamy: maszyno-hafciarka.

2.    Hafciarki komputerowe dla firm.

Są to maszyny do haftu o mocnej i solidnej konstrukcji, szybkie, o większym polu haftu. Maszyny do haftowania dla profesjonalistów mogą różnić się budową i przeznaczeniem.

Podstawowe maszyny do haftowania, to hafciarki jednoigłowe. Niezwykle popularne maszyny do haftu z racji ceny, ilości miejsca jakie zajmują oraz ciężaru. Mogą być postawione na biurku, stoliku. Możemy na nich pracować w domu, zakładzie krawieckim, studiu hafciarskim. Hafciarka jednoigłowa może haftować kolorowe wzory, ale po każdym wyhaftowanym kolorze, trzeba samemu zmienić nitkę na inny kolor i ponownie nawlec maszynę. Nie jest to czynność skomplikowana, ponieważ hafciarki są wyposażone w automat do nawlekania igły, co zdecydowania ułatwia i przyspiesza jej nawleczenie.

Kolejna grupa hafciarek przemysłowych to urządzenia do haftu wieloigłowe. Maszyny do haftu wieloigłowe zawsze haftują jedną igłą, ale mają tę przewagę, że posiadają w głowicy 4, 6, 7, 12 lub 15 igieł, które po nawleczeniu odpowiednimi kolorami pozwalają wykonać haft bez ponownego nawlekania igieł. Maszyna do haftu po zakończeniu haftu 1 kolorem, obcina nitki oraz zaczyna haftować następny kolor, kolejną wybraną igłą. Dodatkowym atutem jest możliwość obcinania nitki górnej i dolnej między dłuższymi przeskokami oraz po zakończeniu haftu danym kolorem. Hafciarka wieloigłowa może haftować nawet z prędkością do 1200 wkłuć na minutę. Jest przystosowana do pracy w zmianowej w szwalniach i hafciarniach.

Ostatnia grupa maszyn przemysłowych do haftu, to połączone ze sobą na ramie hafciarki wieloigłowe. Tak zbudowaną hafciarkę określamy jako: hafciarka wielogłowicowa. Najczęściej sprzedawane są hafciarki 2 głowicowe, ale sprzedajemy także: 4 głowicowe, 6 głowicowe, 8 głowicowe hafciarki lub 12 głowicowe hafciarki. Maszyny tego typu, to przemysłowe hafciarki komputerowe, które wymagają miejsca do instalacji, a ich waga uniemożliwia ich wnoszenie przez wąskie drzwi lub przenoszenie ich po schodach.

 

Szeroki wybór hafciarek komputerowych powoduje, że haftowanie staje się bardzo popularne i dostępne na każdą kieszeń. Ozdoby wykonane za pomocą hafciarki komputerowej są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne oraz częste pranie. Stąd też ozdabianie ubrań oraz znakowanie odzieży przy pomocy maszyn do haftu komputerowego jest najlepszym rozwiązaniem. Haft sprawdza się zarówno na ubraniach roboczych, koszulach, podkoszulkach, ręcznikach, pościeli, bluzach, czy też kurtkach. Znakowanie odzieży przy pomocy haftu, to znakomita reklama dla firm, przedsiębiorstw, zakładów. Bez wyhaftowanego logo trudno sobie wyobrazić koszulki piłkarskie lub innych drużyn sportowych. Ważne jest, że można dzisiaj haftować nie tylko odzież, ubrania ale także czapki bejsbolowe, torby, plecaki a nawet buty i inne produkty.

Haft komputerowy jest znakomitym rozwiązaniem podczas projektowania i szycia ubrań według własnego pomysłu. Możemy wyszyć co chcemy, aby podkreślić niepowtarzalność i wyjątkowość naszego ubioru. Przy pomocy hafciarki komputerowej możemy wykonać haft krzyżykowy, haft płaski jednowarstwowy o różnych typach i strukturach, haft wielowarstwowy, a także wyciąć otwory we wzorze richelieu. Dodatkowo w hafciarkach Bernina mamy także możliwość malowania pisakami, ozdabiania ubrań kryształkami oraz wykonywania ozdób typu punching.


Hafciarka komputerowa idealnie nadaje się do haftowania np. szatek do chrztu, pamiątek Pierwszo-Komunijnych, a także innych pamiątek i upominków.

Haft komputerowy wykorzystywany jest przy produkcji plakietek, emblematów, naszywek. Trudno dzisiaj wyobrazić sobie haftowanie bez wykorzystania maszyn do haftu. Maszyna do haftowania, czyli hafciarka komputerowa stała się niezbędnym urządzeniem każdego warsztatu, studia, zakładu hafciarskiego. Haft komputerowy to obecnie najlepszy i najtrwalszy sposób zdobienia i znakowania ubrań. Haft nie traci kolorów podczas prania lub noszenia. Haft jest zdecydowanie lepszy niż: sitodruk, sublimacja, czy termotransfer.

Haftowanie kojarzące się ze żmudną, ręczna pracą, to dzisiaj przeszłość. Haft wykonany przy pomocy hafciarki komputerowej, to dzisiaj standard.
Zapraszamy do współpracy.

 

Haftowanie komputerowe, haft komputerowy, przykłady haftów, projekty haftów,Haft komputerowy, maszyny haftujące, maszyny do haftu dedykowane do działalności gospodarczej, przykłady haftuHaftowanie komputerowe, haft komputerowy, przykłady haftów, projekty haftów, projektowanie haftów, projekty haftu

Hafciarki komputerowe dla domu i do działalności gospodarczejNasze maszyny z łatwością poprowadzą Państwa od projektu do gotowego elementu.

Posiadamy w sprzedaży zarówno maszyny przeznaczone do pracy w domu dla własnych potrzeb, jak i maszyny sprawdzające się idealnie w działalności gospodarczej, zawodowej.

Pracownia krawiecka wyposażona w hafciarkę komputerową może być bardziej atrakcyjna dla Klienta, ponieważ poszerzymy swoją ofertę o nowe usługi lub też możemy wprowadzić sprzedaż nowych produktów.

 W sklepie internetowym podzieliliśmy maszyny do haftu na dwie kategorie:

 

hAFCIARKI KOMPUTEROWE bERNINA aURORA 430, 440, 450, 710, 750, 750

Nasze Hafciarki zapewniają najwyższą jakość wykonanego haftu oraz prostą obsługę i bezawaryjną pracę.

Sprzedajemy nie tylko maszyny do haftu komputerowego, ale przede wszystkim akcesoria do haftu:

- nici hafciarskie (specjalistyczne nici do haftu)
- nici spodnie, podkładowe
- stabilizatory, flizeliny do haftu ( flizeliny wyrywane, flizeliny wycinane, flizeliny rozpuszczalne, flizeliny z klejem, hydrofolie, termofolie)
- osłony do haftu, zapobiegające podrażnianiu wrażliwej skóry podczas noszenia haftowanej odzieży)
- klej w sprayu, do stabilizacji materiałów lub gotowych ubrań, których nie możemy włożyć do tamborka
- specjalistyczne igły do hafciarek

 

Sprzedażą Hafciarek Komputerowych i Haftem Maszynowym zajmujemy się od ponad 30 lat.
Stąd też służymy Państwu Pomocą i Fachowym Doradztwem.
PROMOCJA HAFCIAREK KOMPUTEROWYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO HAFTUHafciarka Komputerowa bez Nici, Flizeliny, Hydrofolii ... i wielu innych, Niezbędnych Dodatków
do Haftu Maszynowego, to jak ... Samochód bez Paliwa.

Paliwo, jak wiadomo powinno być Wysokiej Jakości. Bez lania wody!
WYSOKIE RABATY NA "TANKOWANIE" TWOJEJ, NOWEJ HAFCIARKI
PRZEZ MINIMUM 12 MIESIĘCY ... LUB LAT


RABATY obejmują Materiały Eksploatacyjne do Haftu Komputerowego:
NICI, FLIZELINY, HYDROFOLIE, TERMOFOLIE, DODATKI SPECJALNE ...W sprzedaży posiadamy także wszelkie Akcesoria i Niezbędne Dodatki przy wykonywaniu Haftu Komputerowego, a także Oprogramowanie dające nieograniczone możliwości Projektowania Haftów.

 

maszyny do haftu komputerowego, hafciarki dla firm i dla domu

Paintwork, crystalwork, cutwork, haft komputerowy, system BERNINACześć oferowanych przez nas urządzeń to wielofunkcyjne "Kombajny" posiadające oprócz możliwości szycia i haftowania także nowe rozwiązania takie jak:

BERNINA CutWork - Wycinanie otworków w szytej tkaninie, czy też wycinanie aplikacji o skomplikowanych kształtach. 

BERNINA PaintWork - Malowanie zaprojektowanych wzorów, na tkaninie czy też gotowym produkcie, za pomocą flamastrów do odzieży.

BERNINA CrystalWork - Wykonywanie ozdób za pomocą kryształków.


Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 

 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -15.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -12.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
Akcesoria Haft i Szycie

-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu