Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »
Program BERNINA CrystalWork Ozdabianie projektów za pomocą kryształków Swarovskiego -
 
 
 
 
CO ZNAJDZIESZ
w Sklepach GLOBAR

I PASMANTERII KATOWICE?

GLOBAR.pl - Znajdziesz u nas znane i cenione marki ze świata szycia i haftu
 


PASMANTERIA KATOWICE
 
 
Szukasz pomysłu na Udany Biznes? Multi-Hafciarki BERNINA Twoim Partnerem w Biznesie. www.hafciarki.pl

Domowe i Przemysłowe Maszyny do Szycia, Owerloki, Hafciarki ... Wszystko do Haftu i Szycia w jednym miejscu. www.BMD.pl

Profesjonalne Maszyny do Haftu + Programy do Haftu dla najbardziej Wymagających i nie tylko dla Zawodowców. www.Hafciarka.pl

Szukasz Profesjonalnej Maszyny do Pikowania? Dowiedz się więcej o Maszynach typu LongArm BERNINA.www.quilting.pl
 
 

 

Program BERNINA CrystalWork Ozdabianie projektów za pomocą kryształków Swarovskiego

Program BERNINA CrystalWork Ozdabianie projektów za pomocą kryształków Swarovskiego

twoja cena: 2999.00


cena regularna:
2999.00 PLNPRZESYŁKA:


Dostępność: Jutro jest u Ciebie

Jednostka miary: szt.
Dystrybucja: BERNINA International AG


Masz pytania? Zapraszamy.
KUP NA RATY !

Program BERNINA CrystalWork Ozdabianie projektów za pomocą kryształków Swarovskiego


https://globar.pl/Grafiki/koszyk_kup_teraz.png KUP TERAZ
BERNINA CrystalWork


BERNINA CrystalWork umożliwia wykonywanie przepięknych zdobień w postaci ułożonych w dowolny wzór kryształków. Efektowne zdobienie nadaje wyjątkowy wygląd i pozwala na uzyskanie olśniewającego efektu. CrystalWork znajdzie zastosowanie przy zdobieniu dowolnej odzieży lub przedmiotu.

Ponieważ BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność, dlatego też stworzyła oprogramowanie i narzędzia służące do rozszerzenia możliwości hafciarek o dodatkowe funkcje. Dostępne są trzy dodatkowe narzędzia w ramach systemu BERNINA DesignWorks


 

BERNINA DesignWorks


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/1.jpg

System BERNINA DesignWorks posiada trzy narzędzia, które umożliwiają wycinanie otworków, malowanie pisakami oraz zdobienie kryształkami. Wszystkie narzędzia korzystają z programu komputerowego BERNINA DesignWork, a każde z nich zawiera klucz aktywujący daną funkcję w programie.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/2.jpg

Jednym z tych narzędzi jest BERNINA CrystalWork pozwala nam na wykonywanie efektywnych zdobień za pomocą kryształków w zasadzie na każdej tkaninie lub na dowolnym przedmiocie.

CrystalWork to nowy system zaprojektowany przez firmę BERNINA służący do wykonywania zdobień za pomocą kolorowych kryształków (kryształki górskie, kryształy svarowskiego, itp.) Przy użyciu hafciarki BERNINA wykonujemy szablon dla wzoru z kryształków. Ułożone w szablonie kryształki przenosimy na dowolny element garderoby lub inny dowolny przedmiot za pomocą folii i żelazka. W ten sposób możemy ozdabiać nawet najbardziej finezyjnym wzorem praktycznie każdy przedmiot. Kryształki wyglądają elegancko i prezentują się olśniewająco, a każdy ozdobiony nimi przedmiot zyskuje blask.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/3.jpg

BERNINA CrystalWork tak jak i inne zestawy rozszerzające możliwości hafciarek BERNINA oparte są na oprogramowaniu BERNINA DesignWorks. Poszczególne moduły/narzędzia zawierają klucz, który aktywuje daną funkcję w programie. Mając jedno narzędzie możemy po pewnym czasie dokupić kolejne i za pomocą jednego programu obsługiwać wszystkie narzędzia rozszerzające możliwości hafciarek BERNINA. Program został tak zaprojektowany, aby jego obsługa była maksymalnie intuicyjna. W programie projektujemy wzory, które następnie wykonujemy na hafciarce przy użyciu specjalnego narzędzia.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/4.jpg

Narzędzie do wykonywania CrystalWorku montowane jest w miejsce igły i stopki do haftowania. Składa się ze specjalnej stopki, stempli oraz podkładki do wybijania. Zarówno stemple jak i podkładki są przeznaczone do różnego rodzaju kryształków, dlatego też mamy do wyboru mamy kilka rodzajów kryształków:

 • Crystal SS0 6: 2.0 –2.1 mm

 • Crystal SS10: 2.8 –2.9 mm

 • Crystal SS12 : 3.0–3.2 mm

 • Crystal SS16: 3.8 – 4.0 mm


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/5.jpg

Proces wykonywania zdobień składa się z kilku prostych kroków:

 1. Wykonujemy projekt szablonu w programie BERININA DesignWorks – CrystalWork.

 2. Za pomocą dołączonego narzędzia wytłaczamy (hafciarką BERNINA) szablon na specjalnym papierze.

 3. Otworki szablonu zasypujemy kryształkami przy użyciu specjalnej szczotki.

 4. Gotowy wzór z kryształków powstały w szablonie przenosimy na samoprzylepną termofolię.

 5. Za pomocą żelazka transferujemy gotowy wzór z kryształkami na tkaninę.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/6.jpg

Program umożliwia zaprojektowanie szablonu do wykonywania zdobień kryształkami. Następnie maszyna wytłacza szablon za pomocą specjalnego narzędzia. Oprogramowanie oferuje szereg narzędzi do tworzenia szablonów. Program umożliwia także edycję istniejących wzorów. Symulator wbudowany w program pokazuje w jakiej kolejności zostaną wytłoczone otworki w szablonie. W kliku prostych krokach możemy stworzyć niepowtarzalne efekty.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/7.jpg

Program pozwala na obracanie, odbicie, kopiowanie oraz dowolne rozmieszczanie motywów. Możesz na ekranie komputera dobierać rodzaj i kolor kryształku oraz jego wielkość. Nieograniczone możliwości edycji wzoru takie jak przekształcanie i klonowanie pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu. Kolejne kroki edycji są wizualizowane za pomocą warstw, dzięki czemu masz pełen podgląd projektu.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/8.jpg

Proces projektowania jest łatwy i przyjemny dzięki przejrzystemu widokowi jaki zapewnia program. Pogrupowane i dobrze widoczne narzędzia, przejrzyste okno projektu, pomocne wizualizacje, wszystko to sprawia, że wzory tworzone są intuicyjnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Program daje nam nieograniczone możliwości!


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/9.jpg

Narzędzie do wykonywania CrystalWork’u pozwala na idealne i precyzyjne wytłaczanie otworów w szablonie przeznaczonych dla kryształków. Twoja wyobraźnia nie będzie niczym ograniczona. Możesz tworzyć skomplikowane szablony ze złożonych wzorów. Narzędzie montowane w miejsce igły i stopki do haftu posiada różnej wielkości stemple wybijające otworki.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/10.jpg

Wykonany przez maszynę szablon służy do precyzyjnego ułożenia kryształków na specjalnej termofolii, którą następnie naprasowujemy na materiał. Całość prac – od przygotowania projektu po gotowe zdobienie – przebiega sprawnie, szybko i przyjemnie.


https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/11.jpg

Do łatwego umiejscowienia kryształków otworkach szablonu służy specjalna szczotka, która sprawia, że kryształki ustawiają się właściwą stroną w otworach szablonu. Dzięki niej bardzo szybko i łatwo zasypiemy nawet ogromny szablon naszymi kryształkami.
https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/12.jpg

Szablon wykonany przez hafciarkę jest wielorazowego użytku i możemy powielać nasze zdobienie w nieograniczonych ilościach. Szablon gwarantuje powtarzalność wzoru, mamy pewność, że przy długich seriach zdobienie będzie wyglądało tak samo na każdym egzemplarzu.
https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/13.jpg
Zdobienia kryształkami są trwałe i efektowne. Ich wykonanie jest proste i nie będzie sprawiało problemów nawet początkującym. W łatwy sposób możemy nadać olśniewający wygląd przedmiotom codziennego użytku lub garderobie.
https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/14.jpg

Wszystkie potrzebne akcesoria (papier do szablonu, kryształki, szczotkę i termofolię) znajdą Państwo w zestawie BERNINA CrystalWork Starter Kit

https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/15.jpg
Twoje projekty mogą zyskać blask dzięki zdobieniom wykonanym w technice CrystalWork. Błyszczące kryształki nakładane w precyzyjny i finezyjny sposób sprawią, że Twoje przedmioty nabiorą niecodziennego i wyjątkowego wyglądu!
https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/16.jpg

Zdobienia wykonane za pomocą kryształków robią ogromne wrażenie. Z pewnością technika ta znajdzie zastosowanie w zdobnictwie torebek, kosmetyczek, eleganckiej odzieży jak sukienki, bluzki czy też innych elementach garderoby lub przedmiotach codziennego użytku. Możliwości są naprawdę nieograniczone i zależą tylko od naszej wyobraźni i kreatywności.
https://szycie.info.pl/pic/CutWork/17.jpg
Mając do dyspozycji kilka narzędzi możesz dowolnie łączyć wszystkie lub kilka technik zdobienia. Łączenie Haftu, PaintWorku, CutWorku i CrystalWorku pozwoli na stworzenie niepowtarzalnych i niezwykłych wzorów. Nieograniczona kreatywność w nowych wymiarach!
https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/17.jpg

Zestaw BERNINA CrystalWork zawiera:

 • program do projektowanie BERNINA DesignWorks

 • klucz zabezpieczający do portu USB

 • 1 stopki dociskowej

 • 1 pojemnik na odpadki z wytłaczania

 • 4 różnego rodzaju stempli do wybijania otworków

 • 4 matryce o różnych wymiarach otworków

https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/18.jpg

Zestaw BERNINA CrystalWork Starter Kit zawiera:

 • 2 x termofolia o wymiarach 41,5 cm x 31,5 cm

 • 2 x papier/karton do wykonania szablonu o wymiarach 41,5 cm x 31,7 cm

 • szczotka do kryształków

 • 1440 szt. kryształków typu SS10: 2.8 - 2.9 mm


https://szycie.info.pl/pic/CutWork/16.jpg
Zobacz również inne zestawy rozszerzające możliwości Twojej hafciarki:
https://szycie.info.pl/pic/CrystalWork/19.jpg

BERNINA CrystalWork współpracuje z następującymi hafciarkami:
 • Hafciarki BERNINA Linia 5
 • Hafciarki BERNINA Linia 7

Chcesz zapoznać się z szerszym opisem programu - kliknij - Bernina CrystalWork
 Inni Klienci kupowali również

JACK JK-6380 do szycia grubych materiałów, podwójny transport, jak JUKI DU 1181
- transport  ząbkowo-stopkowy
- długość ściegu - do 8 mm
- prędkość szycia - do 2000 ściegów/min
- do szycia materiałów ciężkich
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


JACK JK-58420D-403 Stębnówka 2-igłowa z podwójnym transportem, silnik Direct Drive + funkcje automatyczne !
- transport ząbkowo-igłowy
- długość ściegu - do 4 mm
- prędkość szycia - do 4000 ściegów/min
- do szycia materiałów lekkich i średnich
- automatyczne obcinanie nici, ryglowanie
- pozycjonowanie igieł, odrzutnik nici
- silnik energooszczędny
 Cena: zł.


Stół prasowalniczy z wytwornicą pary COMELUX MAXI C3 z żelazkiem i stopą teflonową
- wytwornica o pojemności 3.0 l
- zasilanie 220-240 V
- moc grzałki wytwornicy - 1900 W
- moc grzałki stołu - 600 W
- moc silnika odsysania - 120 W
- ciśnienie robocze: 2.5 bar
 Cena: zł.


JACK A4S-H7 Stębnówka przemysłowa z automatyką i silnikiem Direct-Drive
- transport - ząbkowy
- długość ściegu - do 7 mm
- prędkość szycia - do 3500 ściegów/min
- pełny automat
- silnik Direct-Drive
 Cena: zł.


Flizelina Papierowa Do Haftowania StableFIX<br> Standardowa 40g/m2. <br>PAKIET 10m x 100cm szer.

- wyrywa się w każdym kierunku
- gramatura 40g/m
- 10 mb x szer 1 m =10 m2
- 1mb = 2.99 zł, 1m2 = 2.99 zł
 Cena: 29.90 zł.
Paczkomat 13.99 | Kurier 16.99

Nici Haftowe ISACORD. Grubość 40 Nm = TEX 27 PAKIET 5 szpulek 1000m

- Poliestrowe Nici do Haftu 1000m
- Bogata Paleta kolorów
- 5 szpulek Dowolnych Kolorów
- W Pakiecie 1 szpulka= 10.99 zł
 Cena: 54.95 zł.
Paczkomat 13.99 | Kurier 16.99

 

Strefa Klienta   Polecane Artykuły   DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH
Regulamin

Dostawa i płatność

Gwarancja i serwis

Zwrot towaru

Zużyty sprzęt


LOGOWANIE DO SKLEPU:

E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło.
Niskooprocentowane pożyczki na otwarcie biznesu Program Wsparcie w Starcie ... więcej

Dobry fach w ręku to skarb, a Dobra Krawcowa to dziś Artystka ... więcej

PORADNIK HAFCIARSKI o Materiałach Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego ... więcej
Pomysł na własny BIZNES?

Poradnik Przedsiębiorcy

Hafciarki do Działalności Gospodarczej, Usługi, Produkcja, Rzemiosło

Hafciarki Komputerowe i Programy do Projektowania Haftów

Unikalne Maszyny DługoRamienne BERNINA LONGARM do Pikowania, Quiling, Patchwork

 
NASZE SKLEPY STACJONARNE
Katowice
Tel.: (+32) 607 10 44

Maszyny do Szycia Katowice
Pasmanteria Katowice
Godziny Otwarcia Sklepu


Kraków
Tel.: (+12) 269 71 72
Maszyny do szycia Kraków
Serwis maszyn i hafciarek
Godziny Otwarcia Sklepu
 
 
Płatności - GLOBAR.pl  formy Płatności:

1. Przedpłata:
 - przelew on-line
 - płatność kartą on-line
 - zwykły przelew bankowy

2. Płatność przy odbiorze:
 - pobranie kurierskie


Wysyłki - GLOBAR.pl  koszty przesyłki*

Przesyłka Kurierska
 
- przedpłata -16.99
- pobranie - 25.99


Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


maszyny, owerloki,
smartlocki, hafciarki

-------------------------------------

Paczkomat InPost
- przedpłata -13.99
- od 150 zł GRATIS!

Zamówienie do godz. 12:00
przesyłka JUTRO jest u Ciebie.


Nici i Dodatki do Haftu,
-------------------------------------

maszyny przemysłowe

Przesyłka Paletowa
od 99 zł.

* koszty widoczne są przy zamawianym Produkcie


Kontakt - GLOBAR.pl Kontakt:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon -
Piąt w godz. 900 - 1700

Telefon - GLOBAR.pl +12 269 71 72
e-mail - GLOBAR.pl https://globar.pl/Grafiki/kontakt_globar_.jpg
 
 
 
 
Polityka Prywatoności i Cookies Mapa Serwisu