KUP TERAZ
Nici Spodnie PREMIUM (dolne, do bębenka ) do Haftu Kolor Czaarny - Nawój 5000m
Do czego służą Nici Spodnie do Haftu? Specjalistyczna hafciarska nitka spodnia (podkładowa) jest nawijana na szpulkę wkładaną do bębenka hafciarki. Nitka spodnia nie jest widoczna (nie powinna być) na wierzchniej części haftu. Widać ją natomiast od spodu haftu (na lewej stronie). Jej jakość i konstrukcja oraz parametry, decydują o jakości końcowego efektu. Nawijanie nitki na szpulkę do bębenka, może odbywać się zarówno za pomocą wbudowanego w hafciarkę komputerową szpulownika jak i przy użyciu zewnętrznego szpulownika w przypadku przemysłowych automatów hafciarskich.
Nitkę Spodnią w kolorze CZARNYM stosujemy podczas pracy z ciemnymi materiałami Wyjątkiem jest również haft wykonywany np. na hydrofolii hafciarskiej, gdzie zależy nam na tym, aby haft widoczny był z dwóch stron. Dotyczy to np. haftu na ręcznikach czy kocykach. Wówczas jako nitkę spodnią, stosujemy również Kolorową Nitkę Wierzchnią . Haftując na materiale jasnym lub białym, polecamy Białą Nitkę Spodnią do haftu.
Dlaczego warto wybrać nici Premium: Każda szpulka jest fabrycznie zafoliowana, co zapobiega jej zabrudzeniu i zabezpiecza przed pochłanianiem wilgoci z otoczenia Każda szpula posiada etykietę z nazwą, określeniem koloru, wielkością nawoju i grubością nici Grubość tej poliestrowej nici wynosi TEX 15 (80S/2) i jest precyzyjnie dobrana do potrzeb haftu komputerowego PROVEN QUALITY = SPRAWDZONA JAKOŚĆ!
Oferowana przez nas biała spodnia nić hafciarska to nici do haftu najwyższej jakości. Specjalne, cięte włókna poliestrowe oraz odpowiednia grubość spodniej nici hafciarskiej to produkt najwyższej jakości i o specjalnym przeznaczeniu. Jej stosowanie w bębenku hafciarki komputerowej daje nam pewność, że nasz haft będzie piękny i profesjonalny. Spodnia nitka do haftu jest cienka (TEX 15, 80S/2) dlatego można jej więcej nawinąć na szpulkę = mniej przestojów, czyli wyższa wydajność.
Nić jest gładka, dlatego z łatwością przemieszcza się przez mechanizmy hafciarki a przy tym jest odporna na zrywanie. Niewielka grubość powoduje również, że haft jest przyjemniejszy w dotyku.
Nitka Spodnia do Haftu przeznaczona jest do pracy z każdym rodzajem hafciarki. Idealna zarówno do Hafciarek Hobbystycznych, jak i Przemysłowych Hafciarek Komputerowych.
Spodnie Nici Hafciarskie są wykorzystywane przy każdym rodzaju haftu. Są niezbędne do każdego Haftu Komputerowego. Nadają się do haftowania na każdym rodzaju materiału. Może być używana z każdym rodzajem Stabilizatora Hafciarskiego. Może być stosowana z Flizeliną Hafciarską jak i z wieloma innymi Stabilizatorami do Hafciarek Komputerowych.
Na Najwyższą Jakość Haftu wpływa nie tylko Flizelina czy Hydrofolia Hafciarska. Należy używać tylko Specjalistycznych Nici do Haftu Maszynowego . Na Jakość haftu wpływają odpowiednie Igły do Haftu Komputerowego . Te wszystkie elementy scala prawidłowo zaprojektowany Wzór Haftu. Najczęściej zadawane Pytania przez naszych Klientów (FAQ)
Czy zawsze musimy stabilizować materiał, na którym haftujemy?
Czy można stosować dowolną Flizelinę, np. popularną Krawiecką? Jak czytać oznaczenia na Niciach do Haftu Maszynowego?
Jakie Nici stosujemy do Haftu Maszynowego, Komputerowego?
Co to jest Hydrofolia Hafciarska i jakie jest jej zastosowanie? Czy są specjalne Igły do Haftu Maszynowego i jakie są ich rodzaje?
Odpowiedzi na te pytania i wiele innych, interesujących informacji dot. Materiałów Eksploatacyjnych do Haftu Maszynowego i ich Praktycznych Zastosowań znajdziesz tutaj . Najważniejsze cechy SPODNIEJ Nici PREMIUM do Haftu Maszynowego Kolor: Czarny Nawój 5000 m Grubość TEX 15 (80S/2) Mocne na tyle, że nie zrywają się podczas haftu na Hafciarkach o dużej prędkości pracy Elastyczne - idealnie układają się na materiale nie tworząc zgrubień Grubość igieł (Nm): 65-90 Pasują do każdej szpulki wkładanej do bębenka hafciarki Idealne do stosowania z różnymi rodzajami materiałów i stabilizatorów hafciarskich PROVEN QUALITY = SPRAWDZONA JAKOŚĆ! Oświadczam, że produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.